• image
  • image
  • image
  • image

Nuskambėjus finaliniam teisėjų signalui Garliavos Jonučių gimnazijos krepšininkai triumfavo Kauno rajono vaikinų krepšinio varžybose. Jie finale rezultatu 84-73 palaužė Garliavos J.Lukšos gimnazijos krepšininkus.

Varžybos pasižymėjo atkaklumu ir kovingumu, nes abi komandos buvo vertos aukso medalių.

“Jonučių” krepšininkai, palaikomi savo sirgalių, susitikimą pradėjo susikaupę, ir po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 17-13 J.Lukšos gimnazijos krepšininkų naudai. Sėkmingas J.Čėsnos žaidimas leido rezultatą išlyginti. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 33-33. Po trijų kelinių 3 taškų persvarą turėjo Jonučių gimnazijos krepšininkai. Ketvirtame kėlinyje, likus žaisti 2,30 sek. trimis taškais pirmavo Jonučių komanda. Tuo metu J.Lukšos gimnazija stojo į lemiamą mūšį, tačiau tiksliau sužaidė Jonučiai, kurie ne tik atlaikė uraganines priešininkų atakas, bet ir rezultatą padidino iki dviženklio skaičiaus. Puikiai sužaidė nepalikdami priešininkams jokių galimybių Jonučių gimnazijos komandos kapitonas J.Čėsna, kuris pelnė 43 taškus, ir L.Kriščiūnas pelnęs 21 tašką.

Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Kauno rajono kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas G. Meška.