www.garliava.lt

Informacija gyventojams

gaires

gaires

 

Praėjusių metų pabaigoje iš Atmintinų dienų sąrašo išbraukta birželio 1-oji kaip Tarptautinė vaikų gynimo diena. Vietoj jos į įstatymą įrašytos dvi naujos dienos: Vaiko diena, švenčiama trečiąjį gegužės penktadienį, ir Pasaulinė vaiko teisių diena, minima lapkričio 20-ąją.

Skaityti daugiau...

2024 m. gegužės 27-29 d. planuojamos Lietuvos kariuomenės Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ NATO Priešakinių pajėgų kovinės grupės pratybos, kurios vyks Lietuvos kariuomenės Gaižiūnų poligone, atskirose Marijampolės, Šakių, Kauno, Kazlų rūdos, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Birštono rajonų vietose. Bus naudojamos ratinės transporto priemonės.

 

Skaityti daugiau...

Untitled

Untitled

 

 

Informuojame, kad dėl kelio remonto darbų priemiesčio 157-uoju, 165-uoju, 166-uoju ir 181-uoju maršrutais vykstantys autobusai 2024 m. birželio 3 ir 4 d. nuo 8:25 iki 12:00 keleivius pavėžės Kauno mieste ne S. Dariaus ir S. Girėno g., o Europos pr.

 

Skaityti daugiau...

Tinkamai deklaruoti savo gyvenamąją vietą svarbu kiekvienam gyventojui. Tai galima padaryti keliais būdais: internetu prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų portalo www.epaslaugos.lt, Registrų centro savitarnos www.registrucentras.lt/savitarna/ arba atvykti į seniūniją, kurios teritorijoje deklaruojama gyvenamoji vieta.

Pasitikrinti ar deklaruotos gyvenamosios vietos adreso duomenys yra tikslūs

Deja, vis dar susiduriama su netikslių gyvenamosios vietos duomenų problematika. Registrų centro duomenimis, šiuo metu Lietuvoje yra apie 150 tūkst. gyventojų, kurių deklaruotas gyvenamosios vietos adresas yra netikslus. Neatnaujinti ar netikslūs duomenys gali apsunkinti juos naudojančių institucijų ar įmonių darbą, o taip pat ir gyventojų galimybes gauti įvairias paslaugas.

 

Skaityti daugiau...

Informuojame Jus, kad 2024 m. gegužės 13–30 d. vyks Lietuvos kariuomenės pratybos, kuriose dalyvaus Lietuvos ir sąjungininkų kariai, atstovai iš įvairių Lietuvos Respublikos institucijų ir organizacijų. Mokymai vyks visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, daugiausia Kauno, Marijampolės, Šakių, Vilkaviškio, Prienų, Kėdainių, Jonavos apskrityse ir teritoriniuose vandenyse. Vykdant taktines užduotis bus naudojamos mokomosios imitacijos priemonės, imitaciniai šaudmenys ir ginklai.

 

Skaityti daugiau...