www.garliava.lt

Senjoru popiete

Senjoru popiete

 Saulėtą spalio mėnesio trečios savaitės trečiadienį, trečią valandą trečiame Garliavos sporto ir kultūros centro aukšte (!) rinkosi besišypsantys senjorai. Popietėje ,,Pasidalinkim, kuo esame turtingi” ne tik dainavome kartu su ansambliu ,,Ežiuolė”, bet ir dalinomės mėgiamais posakiais, istorijomis, atvėrėme pačių papildytą ,,Muzikinę dėžutę”, į baltą ,,Namelį” bendrąi sudėjome ir padauginome svajones, džiaugsmą, išmintį, gerumą, sveikatą, proanūkių laukimą…

Jaukus klegesys netilo ir skanaujant sveikatą stiprinančią arbatą. Išsiskirstėme planuodami naują susitikimą žiemą. Dėkojame D. Šalnienei ir N. Grivačiauskienei už kūrybingai užvestas dainas, vienijančias bendruomenę.

Režisierė ir renginių organizatorė Z.Butiškytė

DSC 3463

DSC 3463

 

Prieš penkerius metus, Garliavos sporto ir kultūros centro darbuotojų A. Kinderytės ir Z. Butiškytės iniciatyva, garliaviečiai buvo pakviesti išbandyti save teatro mene. Idėją kurti mėgėjų teatrą skatino tuometinė direktoriaus pavaduotoja (kultūrai) Ž. Girdauskaitė – Jurgaitienė, kuri tapo ir neoficialia krikštamote – garliaviečių teatras pavadintas „Be pavadinimo“.

Skaityti daugiau...

Kauno rajono vieta pagal Lietuvos savivaldybių indeksą

Kauno rajono vieta pagal Lietuvos savivaldybių indeksą

 

Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) antradienį įvertino geriausiai besitvarkančias šalies savivaldybes. Tarp 54 mažesniųjų savivaldybių Kauno rajonas surinko 70 balų ir užėmė antrą vietą, vos trimis balais atsilikęs nuo Klaipėdos rajono.

 

Lietuvos savivaldybių indeksas skelbiamas devintus metus iš eilės. Kauno rajono savivaldybė penkis kartus buvo pirma, o 2012, 2017, 2018 m. ir šiemet užėmė antrą vietą. Šių metų reitingas sudarytas remiantis 2018 m. statistiniais duomenimis.

Skaityti daugiau...

IMG 20191008 104236

IMG 20191008 104236

 

Sparčiai gražėjant Garliavos aplinkoms, Jonučių darželio ugdytiniai su nekantrumu laukė, kada galės žaisti ir aktyviai judėti darželio pašonėje naujai įrengtoje žaidimų ir sporto aikštelėje. Įsitikinę, jog futbolo aikštė pilnai įrengta ir visiškai saugi, jos dangą išbandyti „Draugystės estafetėse“ spalio 8 dieną pakvietė kaimyninių Garliavos lopšelių – darželių „Eglutė“ ir „Obelėlė“ priešmokyklinukus.

 

Skaityti daugiau...