www.garliava.lt

mokymai savanoriu

mokymai savanoriu

 

Spalio 30 d. (antradienį) 17.30 val. kviečiame į Garliavos sporto ir kultūros centro III a. konferencijų salę, kur vyks profesionalūs mokymai apie savanorystę. Amžius neribojamas. Gali dalyvauti ir vyresnių klasių moksleiviai.

 

Skaityti daugiau...

gerulaitis

gerulaitis

 

2018 m. spalio 25 d. (ketvirtadienį) 17:30 val. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto 21, Garliava) vyks susitikimas su Viktoru Gerulaičiu.

 

Viktoras Gerulaitis – muzikologas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojas, populiarių Lietuvos radijo ir televizijos laidų  autorius ir vedėjas,  muzikos festivalių organizatorius, knygų autorius, pristatys programą „Lietuvos šimtmečio muzika".

 

Kviečiame ir laukiame !

 

 

samtis kulturos

samtis kulturos

 

KVIEČIAME Į MĖGĖJŲ MENO KOLEKTYVŲ JUNGTINĮ KONCERTĄ  - SAMTIS KULTŪROS 2

Vieta: Garliavos meno mokykla (Vytauto g. 54)

Data: Spalio 25 d. (ketvirtadienis)

Pradžia: 19.00 val.

Skaityti daugiau...

 

krosnis

krosnis

 Kūrenate krosnį, bet negalite prisiminti, kada paskutinį kartą buvo valytas kaminas ar dūmtraukiai? Spėliojate, gal prieš metus kitus... Neabejokite, ugnis jau rengiasi užsukti į svečius. Manote, kad taip tikrai nenutiks? Deja, per penkerius metus dėl krosnių, židinių, dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų bei gedimų Lietuvoje žuvo 50 žmonių. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vien šiemet dėl šios priežasties gyvenamieji namai degė per 880 kartų. 

Skaityti daugiau...

35282145 l

35282145 l

Spalio 17 d., trečiadienį, nuo 11 val. 52 min. iki 11 val. 55 min. gyventojai girdės sirenų gausmą. Vyks gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas. Jį vykdo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

 

Žmonės apie tai bus informuojami pranešimais į mobiliuosius telefonus.

Seniūnijų gyventojams rekomenduojama nusistatyti telefonuose esančią funkciją perspėjimo pranešimams priimti.

 

Telefonų nustatymo instrukcijos ir informacija apie šią sistemą teikiama tinklalapyje www.gpis.vpgt.lt. Tikrinimo metu gyventojus informuos Lietuvos nacionalinis radijas ir regionų bei vietos transliuotojai.

 

KRS inf.