www.garliava.lt

kauno rajono savivaldybė01

kauno rajono savivaldybė01

 

Vadovaujantis Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1036 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ skelbiamas Bendruomeniniams vaikų globos namams įkurti trijų gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto objektų – butų ar namų, iš kurių bent vieną būtų galima pritaikyti negalią turintiems asmenims, su arba be žemės sklypo, pirkimas. Pirkimo būdas – skelbiamos derybos.

Skaityti daugiau...

Plakatas 002

Plakatas 002

 

 

2021 m. balandžio 23 d. (penktadienį) 17.00 val. kviečiame šeimas į nuotolinį renginį  „Vingurgurkli, kur gurkliuoji?“. Renginį veda Nijolė Grivačiauskienė ir Laima Stankevičienė.

 

Skaityti daugiau...

egzaminas etlieku kultura

egzaminas etlieku kultura

 

Balandžio 29 dieną antrus metus iš eilės vyks žinių egzaminas „Atliekų kultūra“, kuriame gali dalyvauti visi – ir mokiniai, ir mokytojai, ir vaikų tėveliai ar seneliai.

Skaityti daugiau...

vmi logotipas 14336

vmi logotipas 14336

 

Primename, kad gyventojai, privalantys pateikti pajamų ir turto deklaracijas, turi tai padaryti iki 2021 m. gegužės 3 d.

Skaityti daugiau...

valst garantuojama teisine pagalba

valst garantuojama teisine pagalba

 

Startuoja teisinių paslaugų informacinė sistema – TEISIS, kuri gyventojams suteiks galimybę pasinaudoti valstybės garantuojamos teisinės pagalbos interaktyviomis konsultacijomis bei elektroninėmis paslaugomis, taip pat padės užtikrinti efektyvų valstybės garantuojamos teisinės pagalbos administravimą. Kartu ši priemonė prisidės prie visuomenės teisinio švietimo plėtros, leis elektroninėje erdvėje operatyviai gauti aktualią teisinę informaciją, pateikti atsiliepimus apie suteiktas paslaugas.

 

Skaityti daugiau...