www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

                                               DĖL VANDENS TIEKIMO NUTRAUKIMO

 

                      Informuojame, kad dėl vykdomų vandentiekio linijos remonto darbų Vytauto g. / Žalioji g. (Garliava), nuo 2016 m. spalio 25 d. 23 val. iki spalio 26 d. 6 val. bus nutrauktas vandens tiekimas Žalioji g., V. Montvilos g., Liepų g., Vienybės g., Aukštoji g. J. Šimkaus g., R. Mizaros g., Melioratorių g. ir gretimose gatvėse.

 

                      Vandens tiekimo stabdymo ir paleidimo metu gali laikinai pablogėti vandens kokybė. Pablogėjus vandens kokybei, prašome informuoti bendrovės Avarinę tarnybą tel. ( 8 37) 31 35 92 .

 

                       Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

 

 

                                  UAB „Kauno vandenys“

 

 

atmintine 1 page 001

atmintine 1 page 002 6

 

 

kaimynu svente Garliava 01

 

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno rajono savivaldybe, siekdami skatinti lietuviškų, aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių, galinčių konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose produktų gamybą ir vartojimą bei verslo plėtrą Kauno rajone, rengia konkursą „Sukurta Kauno rajone”. Visos rajone registruotos ir veikiančios įmonės yra kviečiamos dalyvauti ir iki lapkričio 7 d. teikti paraiškas – gaminio ar paslaugos aprašymus.

 

Įmonė, norėdama dalyvauti konkurse, iki nurodytos datos (lapkričio 7 d.) turi pateikti dalyvio paraišką – anketą. Užpildytas paraiškas prašome siųsti el. paštu agne.kudirkiene@chamber.lt. Kartu su dalyvio anketa pateikiamas gaminio pavyzdys. Jis gali būti pristatytas į Kauno PPA rūmus (K. Donelaičio g. 8, Kaunas) arba Kauno rajono TVIC (Pilies Takas 1, Raudondvaris, Kauno rajonas). Jeigu nėra galimybių pateikti gaminio pavyzdį, prašome pateikti jo nuotraukas.

 

Gaminius (paslaugas) vertins komisija, sudaryta iš Kauno PPA rūmų, Kauno rajono savivaldybės ir Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovų, pagal išskirtinumo, unikalumo, kokybės, inovatyvumo, ekologiškumo, „draugiškumo“ aplinkai ir kt. kriterijus. Nugalėtojas bus skelbiamas ir apdovanojamas lapkričio 25 d. Kauno rajono verslininkų pagerbimo vakaro metu.

 

Iškilus klausimams, galite kreiptis į Agnę Kudirkienę el. paštu agne.kudirkiene@chamber.lt, tel. 837229212, 862373520.

 

 

Budo komanda

Budo komanda

 

Spalio 7-9 dienomis Lenkijoje, Bielsko – Biala mieste vyko tarptautinis jubiliejinis  dešimtas WKF karate turnyras „Polish open 2016“. Jame dalyvavo 1659 sportininkai iš 31 pasaulio valstybės. Didžiulėje „Pod Dębowcem“ sporto arenoje tarp 30 kitų pasaulio valstybių vėliavų plevėsavo ir Lietuvos trispalvė.

 

Lietuvą atstovavo 11 sportininkų: M. Kubilius iš Kauno „Atide“ (trenerė E. Rupeikaitė), K. Ščiukaitė  iš Šiaulių „Baltasis tigras“ ir 9 G. Linarto auklėtiniai iš Garliavos „Budo“ klubo (Ą. Pečiukaitis, J. Steponkevičius, A. Drūlia, T. Minelga, A. Vilkas, R. Jadvinskis, M. Katauskas, A. Plioplytė ir V. Astašauskaitė).

 

Asmeninėse rungtyse geriausiai sekėsi Matui Katauskui. Jis kumitė rungtyje U12 +40 kg., užėmė 2 vietą. Titas Minelga kumitė rungtyje U14 +50 kg., užėmė 3 vietą, o kadetų grupėje iki 16 metų - 63 kg., liko 11vietoje. Titas kartu su Augustu Vilku ir Roku Jadvinskiu dalyvavo vaikinų U14 komandinėje kumitė rungtyje ir pasipuošė bronzos medaliais.

 

Nuo vaikinų neatsiliko ir merginos, U14 merginų komandinėje kumitė rungtyje finale nusileido danėms ir laimėjo sidabrą. Merginų komandą atstovavo: Vaida Astašauskaitė, Kamilė Ščiukaitė ir Agnė Plioplytė.

 

Kovos menų ir sporto asociacijos „Budo“ prezidentas ir treneris Giedrius Linartas džiaugiasi tokiais sportininkų pasiekimais. Anot trenerio, karatė varžybos pagal WKF stilių pasižymi labai aukštu lygiu, tokio rango varžybose laimėti nors vieną bet kokios spalvos medalį yra geras pasiekimas.

 

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.garliava.lt/lt/#sigProId46be24337e