www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Konkurso apdovanojimai 3

Konkurso apdovanojimai 3

4

4

Gruodžio 14 d. Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Garliavos bendruomenę: moksleivius, mokytojus ir visus, besidominčius Lietuvos šimtmečio istorija, jau trečią kartą pakvietė į kilnojamosios parodos „Iš praeities į ateitį: šimtas faktų apie Kauno rajono iškilias asmenybes, kūrusias ir išsaugojusias Lietuvos valstybingumą“ pristatymą ir paskaitą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Skaityti daugiau...

skul.1

skul.1

 

Sekmadienį Garliavos sporto centre vykusio „Hoptrans Winter Open 3x3“ krepšinio turnyro antrojo etapo metu buvo apdovanotas Kauno rajono gruodžio mėnesio žmogus. Juo tapo skulptorius Tadas Vosylius.

 

Skaityti daugiau...

paraiska biudzetas ir pan

paraiska biudzetas ir pan

 Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. šalpos išmokas ir transporto išlaidų kompensacijas skirs ir mokės Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teritoriniai skyriai. Sodros teritoriniai skyriai visą išmokų mokėjimui nuo 2019 m. sausio 1 d. reikalingą informaciją gaus tiesiai iš savivaldybių administracijų ir išmokų mokėjimą pratęs be asmens atskiro kreipimosi ar prašymo. Išmokas 2019 m. sausio mėn. gyventojai gaus tokiu pat būdu (per pašto skyrių ar į asmeninę sąskaitą banke) kaip ir iki šiol.

Skaityti daugiau...

egles saka
egles saka
Gruodžio 20 d. nuo 12 val. visoje Lietuvoje vyks tradicinė iniciatyva „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu Valstybinių miškų urėdijos (VMU) miškininkai gyventojams dovanos eglių šakas.

Kaune, populiariose susibūrimo vietose, – Rotušės ir Turgaus aikštėse, Baltų prospekte.