www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

sv. 2

sv. 2

Pasitikdami mūsų valstybės gyvavimo 100-metį norėjome visa bendruomenė surengti sau ir vaikams ypatingą šventę. Pradėjome ruoštis jau prieš mėnesį: parengėme renginių planą, numatėme kas ir ką nuveiks. Sumanėme surengti austinių drobių, juostų parodą „Iš močiutės skrynios“, ir džiaugiamės, kad grupių vaikų mamos, močiutės ir mūsų įstaigos darbuotojos noriai sunešė autentiškas austines lovatieses, rankšluosčius, juostas, skaras į šią parodą. Vaikai susipažino su lietuvių tautodaile, iš arti pamatė, palietė tokius audinius, kokių retuose namuose bepamatysi.

 

Skaityti daugiau...

e35f6cdc2f165db34cfcb6f54eb8967d

e35f6cdc2f165db34cfcb6f54eb8967d

 

2018 m.vasario 21 d. Garliavos sporto ir kultūros centre atidaryta ir visuomenei pristatyta Olego Karavajevo dailės studijos narių tapybos darbų paroda „Lietuvos šimtmečio spalvos Europoje“, skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Kaunas Europos kultūros sostinė 2022 m.

 Studija „O.K“ sutrumpintai vadinamas kolektyvas, šį mėnesį, taip pat mini 18 metų sukaktį. Parodos lankytojus pasveikino ir savo šokius dovanojo Kauno rajono sporto mokyklos šokėjai Marius ir Adelija (vad. Indrė Navickienė). Gražiais prisiminimais apie studijos įkūrimą ir jos veiklą dalijosi vadovas Olegas Karavajevas. Parodoje eksponuojamus darbus, iš Uto saloje vykusio plenero,  trumpai pristatė viena iš parodos autorių, Loreta Markutienė.

Dailės studijos vadovą Olegą Karavajevą ir visus parodos autorius pasveikino Garliavos sporto ir kultūros centro direktorius Marius Norvaiša, pasidžiaugdamas gražiais darbais ir bendradarbiavimu. Parodos lankytojai įsiamžino bendroje nuotraukoje atminčiai ir pasivaišino prie simbolinio vaišių stalo.

Paroda Garliavos sporto ir kultūros centre veiks iki š.m.  kovo 20 d. Kviečiame apsilankyti!

 

Garliavos sporto ir kultūros centro direktoriaus pavaduotoja (kultūrai) Simona Macevičiūtė

 

 

regular Gronauknyga3

regular Gronauknyga3

2018 m. vasario 28 d. (trečiadienį) 17.30 val. kviečiame į susitikimą su knygos „Klyksmas vaiduoklių mieste. Vilko vaikai“ autoriumi S. Gronau. Vakaro svečiai - knygos redaktorius, rašytojas Robertas Keturakis ir leidėjas Valdas Kubilius.

Skaityti daugiau...

Nac.Diktantas Kovo2 4

Nac.Diktantas Kovo2 4

 

2018 m.kovo 2 d. (penktadienį), 11 val. visus lietuvių kalbos puoselėtojus ir bendraminčius kviečiame dalyvauti  Nacionalinio diktanto rašymo konkurse ir pasitikrinti lietuvių kalbos žinias.

 Nacionalinis diktantas - tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas - paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. Diktantą kviečiame rašyti Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 21, Garliavoje), viešosios bibliotekos konferencijų salėje. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu. Tel. registracijai (8-37) 551794. 

Skaityti daugiau...

simtmecio spalvos HDt

simtmecio spalvos HDt

2018 m. vasario 24 d., šeštadienį, 12 val. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaroma dailininko Olego Karavajevo dailės studijos tapybos darbų paroda „Šimtmečio spalvos“.

Skaityti daugiau...