www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

reidas

reidas

Gruodžio mėnesį visuomenei buvo pristatyta 2005-2015 m. Viešojo saugumo situacijos ataskaita. Kadenciją baigęs Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas pabrėžė, kad stipriai išaugo saugiai besijaučiančių žmonių skaičius (nuo 47 iki 79 proc.), gerai kriminogeninę situaciją vertinančių (nuo 29 iki 63 proc.) ir manančių, kad rizika tapti nusikaltimo auka maža (nuo 40 iki 67 proc.), gyventojų dalis. Tai yra vieni geriausių rodiklių per pastarąjį dešimtmetį. Gerėjančią statistiką lemia ne tik policijos darbas, bet ir visuomeniški piliečiai, sparčiai kuriamos saugios kaimynystės. Šiuo metu Kauno rajono teritorijoje veikia daugiau nei šimtas saugios kaimynystės grupių, vienijančios apie 2 tūkst. gyventojų. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato viršininko Aleksejaus Chramino teigimu, saugi kaimynystė – tai bendras policijos, seniūnijos, bendruomenės, ten dirbančios saugos tarnybos, ir visuomeninės organizacijos projektas. Programos sėkmę tik iki 20 proc. lemia policijos ar kitų jėgos struktūrų veikla, o kitus 80 proc. – bendruomenės narių aktyvumas. Planuojantis metų darbus policijos atstovai kreipiasi į visuomenę. Paspaudę po tekstu esančią nuorodą galėsite balsuoti ir įvertinti saugumą kiekvienoje seniūnijoje. Balsavimas vyksta iki sausio 10 d. Susumavus apklausos rezultatus bus matoma kurių seniūnijų gyventojai jaučiasi saugiausi, o kuriose Kauno rajono vietose situaciją reikėtų gerinti.

Spauskite čia ir balsuokite !

sausio 13 garliava 01

hymnos

DSC 1491

DSC 1491

Vėjuotą gruodžio 28 dienos vakarą Garliavos miesto seniūnė Nijolė Tarvydienė pakvietė visus socialinius partnerius – biudžetinių įstaigų atstovus susėsti prie jaukaus šventinio stalo. Jau tampa tradicija tarpušvenčiu, po svarbiausių metų darbų, susitikti neformalioje aplinkoje (Garliavos sporto ir kultūros centre) ir nuotaikingai aptarti ateinančius metus bei išsidalinti nematerialias dovanas – prasmingus linkėjimus, nuoširdžius padėkos žodžius, pasilinksminti su profesionaliosios muzikos grupe.

Skaityti daugiau...

adventovakaras2016

adventovakaras2016
Adventinius žaidimus, ratelius ir dainas dainavo dvi garliaviečių kartos


Gruodžio 20 d. Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos salėje vyko advento vakaras „Vėlus vakarėlis“. Renginyje dalyvavo folkloro studijos „Mėtauja“ vaikai bei jų tėveliai. Vakaronę vedė Garliavos sporto ir kultūros centro folkloro ansamblis „Gegutala“. Susitiko dvi tautos kūryba besidominčios kartos: vyresnieji, jau patyrę dainininkai, ir mažieji, dar tik pradedantys. Vyresniesiems buvo smagu bendrauti su entuziazmu trykštančiais ir viskuo besidominčiais vaikais, o vaikams neįkainojama patirtis buvo išgirsti gyvai skambančias senovines kalendorines mūsų tautos dainas. Įsitraukė ir tėveliai – eiti ratelius, žaisti žaidimus drauge su savo vaikais tikrai smagu.

Skaityti daugiau...