www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

plakatasA2

 

Kviečiame visus neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) teikėjus, kurie turi teisę vykdyti švietimo veiklą, taip pat kultūros darbuotojus, menininkus, sporto trenerius ir kitus neformaliojo švietimo srityje dalyvaujančius asmenis nuo rugpjūčio 22 d. teikti naujų neformaliojo vaikų švietimo programų atitikties reikalavimams paraiškas. Paraiškas teikti galima iki rugpjūčio 26 d.

Skaityti daugiau...

kvietimas kulturos paveldui 2016 08 11.jpg

 

Primename, kad iki spalio 15 d. valstybės saugomų privačių kultūros paveldo objektų valdytojai kviečiami teikti prašymus Kultūros paveldo departamentui dėl išlaidų, patirtų tvarkant jiems priklausančius kultūros paveldo objektus, kompensavimo.

 

Skaityti daugiau...

isjunk tv 2016.08.02

Skaityti daugiau...

viesinimui vasara su knyga

viesinimui vasara su knyga

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos bendruomenė kiekvieną vasarą tradiciškai kviečia dalyvauti skaitymą skatinančių renginių cikle. Šiais metais visoje Lietuvoje organizuojamos akcijos Vasara su knyga formatas išplėtė renginių spektrą bei sukūrė išskirtines vasaros pramogas ir Kauno rajono bibliotekose. Prie akcijos prisijungė ne tik Viešoji biblioteka, bet ir 30 jos padalinių. Lankytojai turėjo galimybę sudalyvauti jau 70-yje skaitymo švenčių!

Skaityti daugiau...