www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Informuojame, kad prasidėjo lietuvių kalbos kursai, skirti padėti Ukrainos karo pabėgėliams integruotis į mūsų visuomenę mokantis lietuvių kalbos.

 

Skaityti daugiau...

25 A3 A3 copy 724x1024

25 A3 A3 copy 724x1024

 

Liepos 25 d. vasaros renginių ciklo „Skambantis parkas“ programoje net du renginiai!

 

Skaityti daugiau...

priedanga plakatas

priedanga plakatas

 

Informuojame Jus, kad siekiant skatinti gyventojus Kauno rajono savivaldybės teritorijoje esančiuose daugiabučiuose namuose ( rūsiuose) įsirengti priedangas tuo gerinant pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms, Kauno rajono savivaldybės Tarybos 2024-05-30 sprendimu Nr. TS-214 į Kauno rajono daugiabučių gyvenamųjų namų ir jų aplinkos atnaujinimo, plėtros ir administravimo rėmimo programos tvarkos aprašą, patvirtintą Kauno rajono savivaldybės tarybos 2023-05-25 sprendimu Nr. TS-222 „Dėl Kauno rajono daugiabučių gyvenamųjų namų ir jų aplinkos atnaujinimo, plėtros ir administravimo rėmimo programos tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas) įtraukta nauja remiama veikla. Aprašo priede Nr. 9 „Priedangos įrengimo daugiabučiuose namuose priemonių sąrašas“ (pridedamas prie šio laiško) išvardinti darbai, kurių įrengimui skiriamos lėšos – 100 proc. reikalingos sumos, bet ne daugiau kaip 5000 Eur.  

 

Skaityti daugiau...

Nė vienas nėra pamirštas

Nė vienas nėra pamirštas

 

 

Ryšių reguliavimo tarnybos inicijuotas ir LR Prezidento Gitano Nausėdos globojamas projektas „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“ maloniai kviečia Jus liepos 18 d. 16 val. jungtis į nuotolinę paskaitą:

 

• Trumpas projekto „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“ pristatymas

• AB „Regitra“ paskaita „Kaip pasitikrinti iki kada galioja mano vairuotojo medicinos pažyma? Ką daryti toliau?“

 

 

Skaityti daugiau...

n 1

n 1

 

Jau ketvirtus metus iš eilės Garliavos Kaimynystės parko amfiteatre skambėjo respublikinis neįgaliųjų meno kolektyvų festivalis „Dainų tiltai“.

 

Skaityti daugiau...