www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

bluewater globe 4kd3svpfuei unsplash

bluewater globe 4kd3svpfuei unsplash

 

Kauno rajono gyventojai, kurie nuspręs prisijungti prie geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklų, nuo šiol galės gauti kompensaciją. Taip savivaldybė sieks paskatinti gyventojus jungtis prie tinklų ir pagerinti jų buitines sąlygas, gauti kokybiškesnes paslaugas. Ketvirtadienį šiam sprendimui vienbalsiai pritarė Kauno rajono savivaldybės taryba.

 

Skaityti daugiau...

paraiska biudzetas ir pan

paraiska biudzetas ir pan

 

Kauno rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas  2022 m. fizinio aktyvumo ir sporto projektų programos įgyvendinimo iš Kauno rajono savivaldybės biudžeto konkursui. Finansavimas skiriamas konkurso būdu atrinktiems projektams, kuriuose aprašoma laikina juridinio asmens veikla, siekiant unikalių ir konkrečių, su fiziniu aktyvumu ir sportu susijusių kiekybinių ir (ar) kokybinių rezultatų, nurodomi šios veiklos tikslai, uždaviniai ir priemonės, jų įgyvendinimo terminai, laukiami rezultatai ir jiems pasiekti reikalingos lėšos ir jų šaltiniai.

 

Skaityti daugiau...

   Gyventojų aptarnavimas Garliavos seniūnijoje organizuojamas elektroninėmis ryšio priemonėmis. Gyventojai, kurie neturi galimybės paslaugų užsisakyti elektroniniu būdu privalo užsiregistruoti nurodytais kontaktais ir atvykti į seniūniją suderintu laiku.

 

Prašome elgtis atsakingai ir institucijose lankytis tik esant būtinybei.

 

Skaityti daugiau...

kauno rajono savivaldybė01

kauno rajono savivaldybė01

 

Vadovaujantis Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1036 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ skelbiamas Bendruomeniniams vaikų globos namams įkurti trijų gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto objektų – butų ar namų, iš kurių bent vieną būtų galima pritaikyti negalią turintiems asmenims, su arba be žemės sklypo, pirkimas. Pirkimo būdas – skelbiamos derybos.

Skaityti daugiau...

vairavimo lankstinukas 2022 1

vairavimo lankstinukas 2022 1

 

 

Asmenis, turinčius judėjimo negalią, kviečiame nemokamai mokytis B kategorijos transporto priemonės vairavimo. Artimiausia grupė startuoja jau 2022 m. vasario mėnesį.

Skaityti daugiau...