www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

ženklas su fonu 1

ženklas su fonu 1

 

Žmonija padarė didelę pažangą sveikatos bei ligų prevencijos srityje ir imunoprofilaktika yra svarbi šios pažangos dalis. Pasaulio sveikatos organizacija skiepus pripažįsta veiksmingiausia gripo specifine profilaktikos priemone, ypač rizikos grupių asmenims. Taip apsaugomas ne tik kiekvienas žmogus, tačiau ir sukuriama saugi aplinka visuomenei.

Skaityti daugiau...

kat 2

kat 2

 

Ketvirtadienį Kauno rajono savivaldybė pristatė 24 sėdimų vietų katamaraną „Zapyškis“, kurio paskirtis – rengti edukacines ir pažintines iškylas Nemune tarp Zapyškio, Kulautuvos ir Kačerginės, taip pat kelti per upę dviratininkus.

 

Skaityti daugiau...

 

img1027290

img1027290

 

Ketvirtadienį posėdžiavusi Kauno rajono savivaldybės taryba pritarė, kad būtų pasirašyta partnerystės sutartis su VšĮ Garliavos futbolo klubu ir Garliavos Adomo Mitkaus pagrindine mokykla. Šis bendradarbiavimas padės aktyvinti vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų sportinę futbolo veiklą, įtraukiant kuo daugiau vietos bendruomenės narių ir Kauno rajono gyventojų. Taip pat bus sukurta tinkama infrastruktūra futbolo veiklai.

 

Skaityti daugiau...

projektas page 0001

projektas page 0001

 

Prasidėjus naujiems mokslo metams Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras moksleivius kviečia prisijungti prie jau trečius metus vykdomos ankstyvosios intervencijos programos „Prisijunk!“. Programa dalyvauti ragina vyresniųjų klasių moksleivius bei jaunuolius nuo 14 iki 21 metų.

 

Skaityti daugiau...

GYVENTOJŲ DĖMESIUI!

 

 Rugsėjo 25 d.  ir spalio 2 d. iš Kauno rajono savivaldybės gyventojų ir biudžetinių įstaigų busnemokamai renkamos šios susikaupusios ir aplinkai pavojingos atliekos: automobilių akumuliatoriai, automobilių amortizatoriai, automobilių kuro, tepalo ir oro filtrai, panaudota alyva, baterijos (galvaniniai elementai), padangos (vienas gyventojas (transporto priemonės valdytojas) galės atiduoti ne daugiau kaip 2 naudotas padangas, todėl būtina su savimi turėti transporto priemonės registracijos pažymėjimą).

 

Garliavoje atliekos priimamos prie seniūnijos 2020 m. spalio 2  d.  tik iš fizinių asmenų ir nurodytu laiku t.y. nuo 10.30 – 11.00 surinkimo vietoje perduodant jas UAB „Žalvaris“ vairuotojui. Palikti atliekas surinkimo vietoje griežtai draudžiama.

 

Įmonėms, ūkininkams informacija apie tinkamą alyvų ir apmokestinamųjų gaminių atliekų tvarkymą teikiama mob. 8 620 97277 arba el. paštu info@agia.lt.

Skaityti daugiau...