www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

po seminaro

po seminaro

 

Nuo rugsėjo 2 d. veiklas pradėjo sporto klubo „HC Garliava“ projektas „Mini rankinis Kauno rajone“, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis. Jį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Pagrindinis tikslas – plėsti rankinio geografiją Kauno rajone, sudominti šia sporto šaka kuo daugiau rajono miestelių mokinių ir padėti pagrindą Kauno rajono sporto klubo „HC Garliava“ rankinio ateičiai, užauginti perspektyvias, sąmoningas, brandžias ir kūrybingas rankininkes, kurios sportuos ir populiarins savo mokyklą, klubą, rajoną ir Lietuvą. 

 

Skaityti daugiau...

ženklas su fonu 1

ženklas su fonu 1

 

Žmonija padarė didelę pažangą sveikatos bei ligų prevencijos srityje ir imunoprofilaktika yra svarbi šios pažangos dalis. Pasaulio sveikatos organizacija skiepus pripažįsta veiksmingiausia gripo specifine profilaktikos priemone, ypač rizikos grupių asmenims. Taip apsaugomas ne tik kiekvienas žmogus, tačiau ir sukuriama saugi aplinka visuomenei.

Skaityti daugiau...

kat 2

kat 2

 

Ketvirtadienį Kauno rajono savivaldybė pristatė 24 sėdimų vietų katamaraną „Zapyškis“, kurio paskirtis – rengti edukacines ir pažintines iškylas Nemune tarp Zapyškio, Kulautuvos ir Kačerginės, taip pat kelti per upę dviratininkus.

 

Skaityti daugiau...

 

img1027290

img1027290

 

Ketvirtadienį posėdžiavusi Kauno rajono savivaldybės taryba pritarė, kad būtų pasirašyta partnerystės sutartis su VšĮ Garliavos futbolo klubu ir Garliavos Adomo Mitkaus pagrindine mokykla. Šis bendradarbiavimas padės aktyvinti vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų sportinę futbolo veiklą, įtraukiant kuo daugiau vietos bendruomenės narių ir Kauno rajono gyventojų. Taip pat bus sukurta tinkama infrastruktūra futbolo veiklai.

 

Skaityti daugiau...

projektas page 0001

projektas page 0001

 

Prasidėjus naujiems mokslo metams Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras moksleivius kviečia prisijungti prie jau trečius metus vykdomos ankstyvosios intervencijos programos „Prisijunk!“. Programa dalyvauti ragina vyresniųjų klasių moksleivius bei jaunuolius nuo 14 iki 21 metų.

 

Skaityti daugiau...