www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Informuojame, kad pasikeitus Garliavos m., Alšėnų seniūnijos, Garliavos apylinkių teritorijos riboms, pakeisti šie adresai į Garliavos m.:

Jonučių k. Gedimino g. Nr.28 pakeistas adresas į Gedimino g. Nr. 28, Garliava

Mastaičių k. Bijūnų g. Nr.26A pakeistas adresas į Bijūnų g. Nr. 26A, Garliava

Rinkūnų km. Žaros g. Nr. 1 pakeistas adresas į K. Aglinsko g. 23, Garliava

Rinkūnų km. Žaros g. Nr. 2 pakeistas adresas į K. Aglinsko g. 25A, Garliava

Rinkūnų km. K. Aglinsko g. 32 pakeistas adresas į K. Aglinsko g. Nr. 32, Garliava

Rinkūnų km. K. Aglinsko g. 34 pakeistas adresas į K. Aglinsko g. Nr. 34, Garliava

 

Iškilus klausimams prašome kreiptis tel. 551223, 393994, 551881, 393998 arba atvyktus į Garliavos seniūniją (Vytauto g. 62, Garliava).

Informacija bus nuolat atnaujinama.

 

p 1

p 1

2017 metais Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendino Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamą skaitymo skatinimo projektą „Pasitikrink kultūros istorijos žinias!“, kurio tikslas buvo įvairiomis skaitymo skatinimo veiklomis pristatyti skirtingų mokslo sričių knygas ir jų autorius, skatinant įvairaus amžiaus ir socialinių grupių gyventojus daugiau skaityti ir dalyvaujant skaitymo skatinimo veiklose, dalintis kultūrine ir istorine atmintimi.

Skaityti daugiau...

 

2018 metais švęsime modernios Lietuvos gimimą – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Nepriklausomybės šimtmečius 2017-2018 metais taip pat minės ir kaimyninės šalys: Estija, Latvija, Lenkija ir Suomija.

 

Kad šios šalys būtų pasveikintos ir pagerbtos, Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2017 m. lapkričio 22 d. pasitarime priėmė  sprendimą, kuriuo siūloma pakelti Lietuvos valstybės vėliavą ir ( pagal galimybes) nepriklausomybės dienas švenčiančių (Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Suomijos) valstybių vėliavas prie, virš ar ant: Lietuvos Respublikos Prezidentūros, Lietuvos Respublikos Seimo ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės, taip pat kitų fizinių ir juridinių asmenų pastatų. ( priedas

 

 

Informuojame, kad pasikeitus Garliavos m., Alšėnų seniūnijos, Garliavos apylinkių teritorijos riboms, pakeisti šie adresai į Garliavos m.:

Jonučių km. Gedimino g. Nr.24B pakeistas adresas į Gedimino g. 24 Garliava

Jonučių km. Gedimino g. Nr.25 pakeistas adresas į Gedimino g. 25 Garliava

Jonučių km. Gedimino g. Nr.27 pakeistas adresas į Gedimino g. 27 Garliava

Rinkūnų km. Žaros g. Nr. 11A pakeistas adresas į Kęstučio g. 32, Garliava

Rinkūnų km. Žaros g. Nr. 10A pakeistas adresas į Kęstučio g. 36, Garliava

Mastaičių km. J. Gabrio g. Nr. 65D pakeistas adresas į Ateities g. 31, Garliava

Mastaičių km. J. Gabrio g. Nr. 65C pakeistas adresas į Ateities g. 33, Garliava

Mastaičių km. J. Gabrio g. Nr. 65B pakeistas adresas į Ateities g. 35, Garliava

Garliava, J. Gabrio g. Nr. 65A pakeistas adresas į Ateities g. 37, Garliava

Garliava, J. Gabrio g. Nr. 63 pakeistas adresas į Ateities g. 44, Garliava.

Iškilus klausimams prašome kreiptis tel. 551223, 393994, 551881, 393998 arba atvyktus į Garliavos seniūniją (Vytauto g. 62, Garliava).

Informacija bus nuolat atnaujinama.

bib 1

bib 1

 

2018 metų vasario 16 d. švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Artėjant šiai ypatingai mūsų valstybei sukakčiai Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatas, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba kartu su tarptautiniu lietuvių profesionalus vienijančiu tinklu „Global Lithuanian Leaders“ inicijavo projektą „Šimtmečio dovanos“ ir kvietė užsienyje gyvenančius lietuvius ir mūsų tautiečius skirti laiko savanorystės veikloms jų gyvenamose vietose ir gerais darbais skleisti žinią apie Lietuvą. Projektas „Šimtmečio dovanos“ pasiekė pirmojo etapo finalą ir visus, dovanojusius laiką Lietuvai, gruodžio 5 d. pakvietė į padėkos šventę Vyriausybės kanceliarijoje.

Skaityti daugiau...