www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

ruduo lietuvoje trispalve nusidaze medziai silutes rajone 563

Nuoširdžiai kviečiame visus :

 

,,Švęsti yra giedoti iš savo sielos gelmių“ (Vydūnas)

2019 m. Vasario 16-ąją - švenčiame

LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ!

Garliavoje:

10.00 val. šv. Mišios Švč. Trejybės bažnyčioje.

11.15 val. Šventinis susibūrimas Meno mokykloje.

Švęskime kartu su Garliavos Meno mokyklos ansambliu ,,JIESIA“, Sporto ir kultūros centro suaugusiųjų choru „Melodija“, TAU ansambliu ,,Ežiuolė“. 

Veiks virtuali istorinių Garliavos fotografijų paroda, vaišinsimės pievų arbata ir šventiniu ,,BIJOLOS“ pyragu, o jaunieji menininkai – kiekvienam atėjusiam įteiks dovaną.

c

c

Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras su partneriais Lietuvos sporto universitetu ir privačia sveikatingumo ir sporto trenerių kvalifikacijos kėlimo mokykla „Active training“ dalyvauja „Erasmus+“ programos projekte „Bendruomenių fizinio aktyvumo skatinimas“ ir neseniai lankėsi Danijoje, Odensės mieste. Jame pristatė nuveiktus fizinio aktyvumo darbus Kauno rajone.

Skaityti daugiau...

sportui

sportui

Kauno rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas 2019 m. kūno kultūros ir sporto programos įgyvendinimo iš Kauno rajono savivaldybės biudžeto projektų finansavimo konkursui. Konkurso tikslas – skatinti kūno kultūros ir sporto plėtrą, infrastruktūros gerinimą, sportinių tradicijų tęstinumą, aktyvaus poilsio ir laisvalaikio organizavimą, populiarinti sporto šakas, skatinti sporto organizacijų veiklos kokybės tobulinimą ir iniciatyvų įgyvendinimą.

Skaityti daugiau...

vitkus ir kliuciene

vitkus ir kliuciene

Dvi kaimynystėje įsikūrusios Garliavos gydymo įstaigos, bendradarbiaudamos su Kauno rajono savivaldybe, įgyvendino pokyčius, kurie ženkliai pagerino medicinos paslaugų prieinamumą gyventojams.

Dar prieš metus Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) ir Respublikinės Kauno ligoninės (RKL) Konsultacijų poliklinikos padalinys, esantis Garliavoje, naudojosi patalpomis, kurios kėlė nepatogumų ir pacientams, ir įstaigų darbuotojams. Gydytojų konsultantų kabinetai buvo nutolę nuo registratūros, juos surasti būdavo nelengva.

Skaityti daugiau...