www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

 

  
 
 Birželio 1 d., šeštadienį, Garliavoje vyksiančios miesto šventės metu bus laikinai ribojamas automobilių eismas pagrindine Vytauto g. Nuo šeštadienio 6 val. ryto iki sekmadienio 4 val. nakties bus uždaryta Vytauto g. atkarpa nuo J. Lukšos g. iki Stadiono ir Marijampolės g. sankryžos.

 

Dėl šventės metu ribojamo eismo laikinai keisis ir viešojo transporto maršrutų trasos. Vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo 50-asis (Mastaičiai–Kaunas–Salupiai), 59-asis (Kauno AS–sodų bendrija „Aronija“) autobusai ir 107-asis maršrutinis taksi (Kauno geležinkelio stotis–Mastaičiai) iš Kauno vyks maršrutu Vytauto g.−Lukšos g.−1933 rajoninis kelias ir toliau, o į Kauną priešinga kryptimi tuo pačiu maršrutu.


97-asis maršrutinis taksi (Garliava–AB „Urmas“) iš Kauno važiuos Vytauto g. iki Vytauto ir J. Lukšos g. sankryžos, nuo kurios pajudės ir Kauno kryptimi.


Vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo 105-asis B autobusas ir 105-asis (Kauno geležinkelio stotis–Juragiai), 105-asis A (Kauno geležinkelio stotis–Kalinava),102-asis maršrutiniai taksi (Kauno 2-oji ligoninė–Skriaudžiai), aplenkdami uždarytą atkarpą, iš Kauno vyks maršrutu Vytauto g.–J. Lukšos g.–A5 magistralinis kelias.


Vietinis (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo 52-asis autobusas (Kauno AS–Birštonas) ir 94-asis maršrutinis taksi (Kauno pilis–Linksmakalnis) vyks maršrutu Vytauto g.–J. Lukšos g.–A5 magistralinis kelias–130-asis krašto kelias, o į Kauną priešinga kryptimi tuo pačiu maršrutu.


99-asis maršrutinis taksi (Garliava–AB „Urmas“) iš Kauno vyks maršrutu Vytauto g.–J. Lukšos g. – A 5 magistralinis kelias–Marijampolės g.–Stadiono g.


6 A miesto autobusas iš Kauno važiuos Vytauto ir S. Lozoraičio g., tuo pačiu maršrutu pajudės ir Kauno kryptimi.

 

 


KRS inf.    2013-05-23