www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

 

 

 Penktadienį, kovo 15 dieną,  Kauno sporto halėje startavo Baltijos lygos moterų rankinio čempionato III-ojo rato kovos. Pirmame ture tarpusavyje susitiko Kauno rajono HC“Garliava SM-CASCADA.

 

Pirmose rungtynėse dviejų Lietuvos ekipų tarpusavio dvikovą laimėjo šalies čempionato lyderės „Žalgirio“ klubo rankininkės minimaliu pranašumu 31:30(13:16).


Reikia pasakyti, kad beveik visas rungtynes pirmavo Kauno rajono Garliavos rankininkės ir tik dvikovos pabaigoje žalgirietėms pavyko persverti rezultatą ir nugalėti savo oponentes minimaliu vieno įvarčio skirtumu.


Nugalėtojoms Neringa Palionytė pelnė 11 įvarčių, Gabija Vidūnaitė – 6, Audinga Kniubaitė -5.
Garliaviškių gretose kaip įprasta nesulaikoma buvo Diana Šatkauskaitė, atseikėjusi priešininkėms 13 įvarčių, 6 kartus taikliai atakavo Laura Masiulevičiūtė, 5 – Daiva Būtėnaitė , 4 – Justė Tamošiūnaitė.


 Šeštadienį Baltijos lygos moterų rankinio čempionato trečiojo turo antroji diena buvo ganėtinai įdomi, nes dvikovos buvo atkaklios. Ypač tuo pasižymėjo dvikova tarp Gardino „Gorodničankos“ ir Kauno rajono HC“Garliava SM-CASCADA“ komandų, kuri baigėsi kovingomis lygiosiomis 34:34(20:17).


Didesniąją rungtynių dalį persvarą turėjo viešnios iš Baltarusijos, o mūsiškės nuolatos jas vijosi, kai galiausiai garliavietėms 56 – ąją rungtynių minutę pavyko, tai padaryti 31:31. Vis tik Kauno rajono atstovės buvo atsidūrusios ant bedugnės krašto, kai likus šiek tiek daugiau nei 10 sek. „Gorodničanka“ pelnė įvartį ir išsiveržė vėl į priekį. Tačiau HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda per likusias akimirkas metėsi lemiamai atakai ir kuomet su baigiamąja sirena mūsiškės buvo sustabdytos prie šešių metrų linijos ir teisėjai paskyrė laisvą metimą prie devynių metrų atžymos. Įspūdingu ir galingu „apatiniu“ metimu pro varžovių „gyvatvorę“ kamuolį į varžovių tinklą tiesiog įsmeigė Diana Šatkauskaitė. Ji tą dieną buvo nesulaikoma ir pelnė net 16 įvarčių bei jos pagalba  HC“Garliava SM-CASCADA“ pagaliau pelnė pirmąjį tašką Baltijos lygos varžybose.
Varžovėms 9 įvarčius pelnė Natalija Vasilevskaja ir 7 taiklius metimus atliko Natalija Kotina.


 Paskutiniąją Baltijos lygos moterų rankinio čempionato Kauno turo dieną  Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“  neatsilaikė prieš Minsko „BNTU-BelAZ“ kolektyvą – 34:46(16:22). Kauno rajono HC „Garliava SM-CASCADA“ komanda tik rungtynių pradžioje išlaikė apylygį žaidimą, rungtyniaudama su Baltarusijos čempionėmis „BNTU-BelAZ“ ekipa. Vėliau viešnios nuolatos keisdamos žaidėjas ir daug eksperimentuodamos sudėtimi atsiplėšė nuo Lietuvos čempionių. Garliavos komandoje jautėsi vakarykštės dienos pasekmės – nuovargis po įspūdingų lygiųjų su HC „Gorodničanka“ kolektyvu. Tiesa, garliaviečių pagrindinė lyderė ir rezultatyviausioji Lietuvos čempionato bei Kauno turo žaidėja Diana Šatkauskaitė ir sekmadienį buvo ganėtinai taikli, pelniusi 12 įvarčių, bet nebuvo tokia agresyvi bei galinga kaip šeštadienį. Jai gerai talkino Daiva Būtėnaitė atlikusi 11 taiklių metimų, bet to neužteko, nes kitos buvo pasyvesnės ir ne tokios atidžios perdavimuose bei organizuojant gynybą savo vartų prieigose.


Sekantis ir paskutinis Baltijos lygos turas vyks Baltarusijoje, Gardino mieste.

 

 


www.moterurankinis.lt informacija.
Nuotraukos: Evaldas Šemiotas