www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

   
 
 
 Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia mokinius dalyvauti esė konkurse skirtam rašytojo Sigitos Gedos 70 metų jubiliejui.

 

Poetas, dramaturgas, kritikas, vertėjas, eseistas Sigitas Zigmas Geda – vienas ryškiausių lietuvių literatūros kūrėjų. Sigitas Geda užima svarbią vietą ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų skaitytojų, literatūros vertintojų pasauliuose.

 

 

 

 Norėdama atkreipti skaitytojų dėmesį į Sigito Gedos kūrybą, poeto gimimo jubiliejų, Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka organizuoja esė ar kitų publicistikos žanrų konkursą „Ten, kur lietūs – Lietuva“. Konkurso partneris – Kauno rajono Garliavos vidurinė mokykla, atstovaujama mokytojos Ritos Pauliukaitienės.

 

Konkurse gali dalyvauti 7–12 klasių mokiniai iš Kauno rajono. Konkurso darbai turi atitikti esė ar kitų publicistikos žanrų savybes ir ypatybes (nurodyti pasirinktą žanrą: esė, straipsnis, recenzija, apybraiža, interviu). Darbuose būtina panaudoti, pritaikyti ar cituoti poeto Sigito Gedos kūrybą. Darbų apimtis – nuo 300 iki 500 žodžių.

 

Konkurso dalyvis atskirame lape pateikia vardą, pavardę, gimimo datą, tikslų mokyklos pavadinimą, adresą, el. pašto adresą, konsultavusio mokytojo vardą ir pavardę.

 

Su konkurso nuostatais galima susipažinti www.krsvbiblioteka.lt

 

Konkurso darbus (3 egzempliorius), atitinkančius reikalavimus, iki š. m. balandžio 15 d. siųsti paštu adresu:

 

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centrui

 

Konkursui „Ten, kur lietūs – Lietuva“

 

Vytauto g. 21

 

LT-53265 Garliava, Kauno rajonas

 

Arba el. paštu adresu neringa@krsvbiblioteka.lt

 

Pateiktus darbus vertins komisija, kurios pirmininkė – Lietuvos kino ir teatro aktorė, poezijos skaitovė, teatro režisierė Olita Dautartaitė.

 

Nugalėtojai bus paskelbti š. m. gegužės mėn. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos renginyje. Bus apdovanoti ne tik konkurso dalyviai, bet ir 2 aktyviausiai konkurse dalyvavusios Kauno rajono mokyklos.

 

Daugiau informacijos internete adresu www.krsvbiblioteka.lt.