www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image


 
 
 Šiandien, sausio 17 d., vos prasidėjus Kauno rajono tarybos posėdžiui buvo pagerbti ir apdovanoti  Adolfas Teresius bei Juozas Vaidelis.

 

 

 Vienas garsiausių Kauno rajono tautodailininkų

 

Adolfas Teresius sausio 6 dieną Ukmergėje surengtame aštuntajame „Aukso vainikų“ respublikiniame konkurse laimėjo pirmąją vietą. Net dvidešimt penki tautodailininkai iš visos Lietuvos pretendavo į vaizduojamosios bei taikomosios liaudies dailės ir kryždirbystės „Aukso vainikus“.

 

Jau daugiau nei trisdešimt metų A. Teresius kuria koplytstulpius, garsina Lietuvą eksponuodamas savo darbus užsienyje ir dalyvauja įvairiuose konkursuose. Vien Kryžių kalne stovi virš dvidešimt menininko darbų. 2009 m. jis buvo apdovanotas Kauno rajono savivaldybės II lygio Garbės ženklu už aktyvią ir reikšmingą kūrybinę veiklą. Tais pačiais metais tautodailininkui buvo įteiktas Lietuvos Kultūros ministro padėkos raštas už tradicinės kultūros puoselėjimą ir kūrybingą darbą.

 

 

Naujasis Lietuvos mokinių parlamento pirmininkas

 

 Juozas Vaidelis sausio 7-8 dienomis Seime, Kovo 11-osios salėje, vykusiame pirmajame naujos kadencijos Lietuvos mokinių parlamento posėdyje buvo išrinktas šio parlamento pirmininku. Šaunusis gimnazistas taip pat yra ir Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinių prezidentas.

 

„Mes iškėlėme vieną svarbiausių klausimų – mokinių nedarbo vasaros metu, taip pat žalingų įpročių klausimą. Stengsimės viešinti savo veiklą, kad mums padėtų tam tikros institucijos. Mes norime tas problemas panaikinti“, – sakė J. Vaidelis.

 

J. Vaidelį nuoširdžiai sveikino Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojai Petras Mikelionis ir Antanas Makarevičius bei Kauno rajono Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Irena Marcinkevičienė.

 

 

 

KRS inf.  2013-01-17