www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

 

 

 

 Gruodžio 1-ąją minima Pasaulinė AIDS diena. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) organizavo renginį – „AIDS: geriau žinoti“. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos bendruomenė. Renginio organizatoriai (visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irma Drukteinienė, socialinė pedagogė Gintarė Orintienė, meno vadovė Zita Butiškytė) pakvietė į protų mūšį II gimnazijos klasių mokinius.  Kovai pasiruošė visų penkių klasių komandos.

 

 

Lapkričio 30d., pasaulinės AIDS dienos minėjimo išvakarėse, į gimnazijos aktų salę susirinko gausus būrys protų mūšio dalyvių, juos palaikančių sirgalių ir kovai neabejingų mokytojų. Dalyvių laukė 35 užduotys, kurioms įveikti prireikė žinių ne tik apie ŽIV/AIDS.

 

 Kovos laiką fiksavo smėlio laikrodis, o pradžią ir pabaigą skelbė gongas. Visi dalyviai turėjo galimybę pamatyti ekrane klausimą, o baigus byrėti smėliui laikrodyje, pasirodydavo ir teisingas atsakymas. Nugalėtojams išaiškinti prireikė net dviejų valandų. Šios kovos dalyviams buvo labai naudingos – jie įgijo naujų žinių, patyrė konkuravimosi skonį, mokėsi dirbti komandoje.

 

Visų protų mūšio komandų kapitonams gimnazijos direktorius Vidmantas Vitkauskas įteikė sertifikatus, kuriuose buvo patvirtinta, kad komandos nariai atitinka „proto bokštams“ keliamus reikalavimus. Skyrėsi tik bokštų aukštis. Aukščiausiais proto bokštais buvo pripažinta II c gimnazijos klasės komanda. Aukštesniais –  II b klasės atstovai. Vidutinio aukščio ar tiesiog proto bokštais nominuotos II a, II e ir II d klasių komandos. Nugalėtojai buvo apdovanoti gimnazijos administracijos įsteigtais prizais.

 

Neturintys galimybės dalyvauti protų mūšyje gimnazijos nariai neliko užmiršti. Pasibaigus trims pamokoms, visi buvo kviečiami į filmų peržiūrą.

 

 


KRS inf.

2012-12-03