www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

 

 


  Jau treti metai Kauno rajono socialinių paslaugų centras įgyvendina Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą tęstinį projektą „Garliavos vaikų dienos centras“, kurio tikslas – mažinti vaikų, augančių socialinės rizikos šeimose, socialinę atskirtį, organizuojant kūrybinio laisvalaikio ir užimtumo veiklas bei teikti socialines ir psichologines paslaugas dienos centrą lankančių vaikų tėvams.

 

Nuo šių metų rugsėjo mėnesio kartą per savaitę Garliavos vaikų dienos centre lankosi savanorė, kuri žaisdama ir dainuodama kartu su vaikais lavina jų anglų kalbos žinias. Nors vaikų dienos centrą lankantys vaikai yra skirtingo amžiaus, šis metodas padeda visus apjungti bendrai veiklai.

 

 

 Plečiant akiratį bei ugdant vaikų pažintinį pasaulį taip pat organizuojamos ir įvairios išvykos. Šių metų spalio 17 dieną Garliavos vaikų dienos centrą lankantys vaikai keliavo į Kauno regiono gyvūnų globos namus, įsikūrusius Užliedžiuose. Vaikai patyrė daug naujų įspūdžių, pamatyti gandrai, erelis, varna, daugybė kačių ir šunų sukėlė bangą emocijų: mažieji noriai bendravo su gyvūnais, rinkosi savo numylėtinį augintinį. Daug džiugių akimirkų sukėlė garsiai karksinti varna, taip dėkojanti už duonos riekę, erelis, įrašytas i Raudonąją knygą, mažyliai šunyčiai. Vaikai sužinojo, kodėl gandrai, nors ir pasveikę, tačiau į šiltuosius kraštus neišskrido.

 

Ši išvyka sustiprino vaikų žinias apie gyvūnų pasaulį, apie atsakomybę auginant gyvūną, jo nepriežiūros pasekmes.

 

 

KRS inf.