www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image


 
 
 
 
  Tarptautinės mokytojų dienos proga kiekviena rajono mokykla savaip atšventė profesinę šventę. Jonučių vidurinės mokyklos bendruomenė pasidovanojo ypač gražią ir šiltą Mokytojų dieną, kupiną gerų žodžių, nuoširdžių įvertinimų ir taiklių nominacijų.

 

 

Mokytojus sveikino ne tik esami mokiniai, bet ir įvairių buvusių laidų abiturientai, kuriems teko garbė paskelbti nominacijų nugalėtojus ir dar kartą viešai padėkoti bei pasveikinti kažkada juos mokiusiems ir auklėjusiems mokytojams.

 

„Kūrybiškiausias duetas“, „Metų gėlė“, „Metų balsas“, „Metų patriotas“, „Tobulybės siekėja“ – tai tik kelios išradingos nominacijos, sukurtos labiausiai per metus pasižymėjusiems mokytojams pagerbti ir iškilmingai apdovanoti. Bene daugiausiai apdovanojimų sulaukusi ir mokyklos „Metų mokytoja“ paskelbta anglų kalbos mokytoja metodininkė Irena Sartauskienė, Jonučių vidurinėje dirbanti nuo 1974-ųjų, sakė kolegoms: „Išdirbkite mokykloje tiek metų, kiek aš, ir sulauksite ne mažiau sveikinimų“.

 

„Jūs esate tie, kurie kuriate jaunų žmonių viltis, svajones, o svarbiausia – rodote kelius, kuriais eidami jie tas viltis išpildo ir tas svajones pasiekia, “ – sakė pedagogams Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, teikdamas „Metų vilties“ apdovanojimą vidurinio ugdymo skyriaus vedėjai Astai Goberienei.

 

 

KRS inf.