www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image


 
 
 
 
                                                       Spalio 1-ąją, minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Kauno rajono socialinių paslaugų centre aidėjo muzika ir sveikinimo žodžiai – į savo šventę čia susirinko senjorai iš visų rajono seniūnijų.

 

Kiekvieno svečio ant stalų laukė garuojanti arbata ir šviežutėlis rudeniškų obuolių pyragas – jo receptą kiekvienas panorėjęs galėjo persiskaityti šalia iškabintame didžiuliame lape.

 

 

 Kauno rajono senjorus pasveikinti atvyko šiltai sutiktas meras Valerijus Makūnas, administracijos direktorius Ričardas Pudževelis, Seimo nariai Algirdas Butkevičius, Birutė Vėsaitė, Giedrė Purvaneckienė, rajono Tarybos narys Antanas Nesteckis.

 

                                                     „Šiandien,  gražios rudens šventės proga, man negėda stovėti prieš jus, nes visus pastaruosius metus rajone kryptingai ir atsakingai plėtėme socialines paslaugas, didinome jų prieinamumą net atokiausių rajono kampelių gyventojams – pagyvenusiems, neįgaliems žmonėms“, – kalbėjo rajono meras V. Makūnas.

„Linkiu stiprybės ir sveikatos – esate tie, kurie gali daug pamokyti ir daug patarti“, – sakė rajono senjorus sveikindamas A. Butkevičius, tuo pačiu prisimindamas, kad šioje salėje yra lankęsis dar tuomet, kai buvo kerpama jos atidarymo juostelė.

Šypsotis, kartu padainuoti ir palinguoti senjorus kvietė renginio vedėja atlikėja Giulija ir dainininkas Romas Dambrauskas. O Garliavos senjorai pademonstravo parodomąją sveikatinimo programėlę su kamuoliais ir lazdomis. Socialinių paslaugų centro kineziterapeutė trumpoje paskaitėlėje priminė, kaip svarbu vyresnio amžiaus žmonėms judėti ir palaikyti fizinę formą.

 

 

                                                                        Garliaviškiai šventę minėjo sekmadienį


                                                         Tuo tarpu Garliavoje pagyvenusių žmonių diena buvo minima sekmadienį: čia kultūros centre organizuotas Garliavos krašto dainos ir muzikos mylėtojų koncertas- popietė „Pabūkime kartu“. Koncertą pradėjo dažni kultūros centro renginių dalyviai – neįgaliųjų vokalinis ansamblis „Šarma“. „Savo krašto“ himnu prisistatė Ilgakiemio kultūros centro folkloro ansamblis „Sedula“, darniai ir melodingai skambėjo ir moterų ansamblio atliekamos dainos.

 

Labai šiltai žiūrovai priėmė naujai augantį Garliavos krašte vokalinį ansamblį „Senieji draugai“, o kai į sceną pakilo Garliavos kultūros centro tautinių šokių „Ąžuolas“ šokėjai, žiūrovai negalėjo nusėdėti vietoje: siūbavo, lingavo, drauge su šokėjais „davė garo“.

 

 

KRS inf.