www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

resize 600x600 interneto svetaines virsaus skaidre 1400 x 700 px 11

resize 600x600 interneto svetaines virsaus skaidre 1400 x 700 px 11

 

 

Pristatome LR Ryšių reguliavimo tarnybos inicijuotą ir LR Prezidento globojamą projektą „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“, kurio tikslas – senjorų skaitmeninės atskirties mažinimas. 

 

Siekdami šio tikslo, visoje Lietuvoje skaitome senjorams paskaitas ir organizuojame skaitmeninių įgūdžių lavinimo dirbtuves. 

 

Skaitmeninės transformacijos ašis yra skaitmeninių įgūdžių ir gebėjimų turintis ir skaitmeninėmis paslaugomis pasitikintis vartotojas. Deja, neretai jis paliekamas skęsti jam neprieinamų technologinių pasiekimų vandenyne. 

 

Nors projektas dar tik įsibėgėja, prie jo jungiasi vis daugiau valstybės institucijų, įmonių, žiniasklaidos atstovų. Kiekvieno indėlis labai svarbus. 

 

Projekto rezultatus kasmet apžvelgsime per Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Spalio 1-ąją kviesime projekte dalyvavusius senjorus ir projekto partnerius pasidalinti įžvalgomis ir projekto ateities vizijomis.

 

Kviečiame ir Jus  jungtis prie šio tvaraus ir prasmingo projekto! Sekite informaciją apie projektą Ryšių reguliavimo interneto svetainėje ir dalinkitės ja!

 

Apie projektą: https://nevienasnerapamirstas.my.canva.site/rrt