www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Giesme Lietuvos zemei ir dangui 3

Giesme Lietuvos zemei ir dangui 3

 

 Kovo 7-ąją susiburkime bibliotekoje pasidžiaugti poetine bei patriotine nuotaika, pakylėjančia nuo pilkos ir neretai piktos kasdienybės. Tai išskirtinė proga prasmingai paminėti Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, reikšmingą kiekvienam pilietiškam ir nuoširdžiam lietuviui.

 

Renginio scenarijaus autorė, aktorė, režisierė, Klaipėdos universiteto docentė Virginija Kochanskytė renginio metu prisimins ir interpretuos iškilaus lietuvių poeto Sigito Gedos kūrybą.

 

Aktorė atskleidžia savo patirtis: „Mano kūrybinėje biografijoje stipriausiai, ko gero, mane sukrėtė būtent S. Gedos poezija – ji yra tverianti žmoguje naujo užgimimą. [...] Jo vitališkasis žmogus tarytum pratęsia Dievo darbą nepailstančiu žodžiu, kuris magiškai keičia mūsų vidaus pasaulį – atveria, praplečia, turtina. Tai valios gyventi apraiška lietuvių literatūroje.“

 

Programoje per Maironio ir Sigito Gedos kūrybą drauge su klausytojais ieškosime atsakymų į esminius nūdienos klausimus: kas yra Tėvynės meilė, pareiga gimtajam kraštui, atsakomybė už jo ateitį... Ir bandysime drauge savo širdyse kurti viltingą Lietuvos ateities viziją.

 

Dalyvaus Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos mokinių ansamblis (vadovė Auksė Smilgytė).

 

 

Aktorės Virginijos Kochanskytės literatūrinė programa „Giesmė Lietuvos žemei ir dangui“

Kovo 7 d., ketvirtadienį, 17.30 val.

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Vytauto g. 21, Garliava

Renginio nuoroda: https://fb.me/e/20qNCoL7O