www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

vaistinėlės

vaistinėlės

 

Šiandien visoje Lietuvoje startuoja pilietinė akcija, kurios metu bus siekiama surinkti milijoną automobilinių vaistinėlių ir perduoti jas Ukrainai. Lietuviai raginami nuo liepos 1 d. keičiamas gyventojų ir juridinių asmenų automobilių vaistinėles neišmesti, o pristatyti į specialius surinkimo punktus visoje šalyje.

 

Kauno rajono gyventojai, norintys prisidėti prie akcijos, gali vaistinėles atnešti į Kauno rajono savivaldybės administraciją ir palikti jas specialiai tam skirtoje vietoje pirmame aukšte, prie pagrindinių durų. Vaistinėlės bus surenkamos nuo birželio 19-osios iki liepos 3 d.

 

„Vis dar besitęsianti Rusijos invazija ir vykdomas agresyvus karas Ukrainoje ragina mus visus susitelkti ir padėti Ukrainos žmonėms. Nuo pat pirmos karo dienos, aktyviai veikiame Ukrainos labui, tačiau mūsų visų parama ir pagalba besiginančiai šaliai vis dar labai reikalinga. Žinome, kad šiuo metu kare sužeistiems žmonėms ypatingai svarbi ir reikalinga pagalba tvarsliava ir kitomis medicinos priemonėmis. Kadangi nuo 2023 m. liepos 1 d. Lietuvos vairuotojai savo automobiliuose turi atnaujinti ar įsigyti naujos sudėties pirmosios pagalbos rinkinius (vaistinėles), senosios vaistinėlės taps nebereikalingos ar nebenaudojamos, tačiau jos būtų svari parama Ukrainos gynėjams ir civiliams gyventojams. Siekiame surinkti kuo daugiau keičiamų vaistinėlių, kurios bus perduotos tiek į karo zoną, tiek civiliams gyventojams“, – sako akcijos iniciatorė Oksana Paškevičienė,  nuo pat karo pradžios Ukrainai pagalbą teikiančios asociacijos „Po mažą žingsnį“ vadovė.

 

Pasak akcijos organizatorių, vaistinėles galima pristatyti į specialius surinkimo punktus savivaldybėse ir „Circle K Lietuva“ degalinėse. Surinktas vaistinėles iš Lietuvos padės išgabenti bendrovės „DPD Lietuva“ komanda. Vaistinėlės iki išgabenant į Ukrainą bus saugomos (sandėliuojamos) įmonės „Elektrum Lietuva“ patalpose. Vėliau bus peržiūrimos ir išgabentos į Ukrainą.

 

Visa informacija apie akciją: www.milijonasvaistineliuukrainai.lt, socialiniuose tinkluose Facebook – milijonasvaistineliuukrainai, Instagram: #milijonasvaistineliuukrainai, LinkedIn: #milijonas vaistineliuukrainai

 

*****

Norintys finansiškai paremti akciją, tai gali padaryti pervesdami pinigus į nurodytą sąskaitą, už visas lėšas bus nupirkta vaistinėlių.

 

Asociacija „Po mažą žingsnį“

Įm.k.306317010

Anykščių g. 33-46, LT-20178, Ukmergė

Swedbank AB, LT177300010178555701

 

Akcijos iniciatoriai:Asociacija „Po mažą žingsnį“, VšĮ „Ukrainos namai“, pilietinė iniciatyvinė grupė.

 

Akcijos partneriai:Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje, Ukrainos ambasada Lietuvoje, UAB „Circle K Lietuva“, LIDL Lietuva, DPD Lietuva, UAB ELEKTRUM Lietuva, Susisiekimo ministerija, Lietuvos savivaldybių asociacija, Lietuvos pramonininkų konfederacija.

 

Akcijos ambasadoriai:Oleksijus Arestovičius, Andrius Mamontovas, Martynas Giga, Benediktas Vanagas, Vaidotas Žala, Antanas Juknevičius.