www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Puikus „HC Garliava“ pasirodymas Turkijoje vykusiame turnyre Kauno rajono moterų rankinio klubas “HC Garliava”, 2010 – 2011 metų sezoną baigė kelione į tarptautinį rankinio turnyrą Turkijoje, Alanijos mieste. Į šį turnyrą vyko moterų komanda rungtyniaujanti aukščiausioje šalies lygoje, bei jaunosios klubo rankininkės. Turnyras Alanijoje vyko birželio mėnesio 22- 26 dienomis.

Kelionė buvo ilga, tačiau pilna neišdildomų įspūdžių ir įsimintinų akimirkų. Klubas ne tik sėkmingai varžėsi Alanijoje vykusiame turnyre, bet taip pat aplankė ir nemažai Europos miestų, bei susipažino su svetimų šalių kultūra, papročiais ir tradicijomis. Pakeliui į Turkiją “HC Garliava” kolektyvas aplankė vieną iš gražiausių Lenkijos miestų – Krokuvą. Taip pat trečią pagal dydį Serbijos miestą – Nišą, bei įspūdingu kraštovaizdžiu pasižymintį Silės miestelį Turkijoje, prie Juodosios jūros.

Į Alaniją klubo merginos, kartu su treneriais, klubo vadovu ir visa palaikymo komanda atvyko birželio 21 dieną. Po varginančios kelionės sportininkės įsikūrė jaukiame viešbutyje ir ruošėsi artėjantiems mačams.

Tiek moterų komanda, tiek jaunosios rankininkės nenuvylė trenerių ir sirgalių, merginos atkakliai kovėsi kiekvienose rungtynėse ir siekė pergalių. Iš šio turnyro „HC Garliava“ klubas parsivežė net septynias taures. Moterų komanda iškovojo du apdovanojimus. Aukso medaliais pasidabino nugalėjusios visas priešininkes „Alanya Cup“ gatvės rankinio turnyre, bei iškovojo sidabrą „Alanya Cup“ paplūdimio rankinio turnyre. 1994 – 1995 metais gimusios klubo sportininkės gatvės rankinio turnyre taip pat pasipuošė auksu, joms nenusileido ir 1998 – 1999 metų amžiaus grupėje rungtyniavusios rankininkės, į Lietuvą jos taip pat grįžo su aukso medaliais. Pačios mažiausios klubo rankininkės (2000 – 2001 metų gimimo) po atkaklių kovų taip pat iškovojo auksą. Trečiąją vietą turnyre laimėjo 1996 – 1997 metų amžiaus grupėje rungtyniavusios sportininkės. Beje turnyre puikiai debiutavo „HC Garliava“ vyrų komanda, jai atstovavo klubo vadovas Kęstutis Povilaitis bei kartu vykę klubo sirgaliai, į aikštelę taip pat išdrįso žengti ir autobuso, kuriuo klubas atvyko į Alaniją, vairuotojai. Vyrų komanda paplūdimio turnyre iškovojo antrąją vietą. Nors šviečiant Turkijos saulei ir kaitinant 38 laipsnių karščiui buvo gana nelengva rungtis lauko aikštelėse, tačiau sportininkių ryžtas ir didžiulis noras laimėti padėjo iškovoti visus minėtus apdovanojimus. Klubo vadovas ir treneriai buvo patenkinki puikiais sportininkių rezultatais.

 

 

Beje Turkijoje sportininkės spėjo ne tik šauniai pasirodyti rankinio aikštelėje, bet ir puikiai praleisti laiką vakarėliuose,  aplankyti įžymias Alanijos miesto vietas, pašėlti didžiuliame Alanijos vandens parke, pasimaudyti Viduržemio jūroje bei apsipirkti turkiškame turguje. Taigi įspūdžių tikrai netrūko.

Po visų linksmybių ir nugalėtojų apdovanojimų, visas klubo kolektyvas pajudėjo namų link. Vėl laukė ilga kelionė, tačiau ji neprailgo, nes grįžtant klubo sportininkės taip pat aplankė įvairius miestus. Rankininkės pabuvojo didžiausiame Turkijos mieste Stambule bei antrajame pagal dydį Serbijos mieste – Novi Sad.

Liepos 1 – ąją dieną „HC Garliava“ klubo sportininkės grįžo į Lietuvą. Rankininkes pasitiko tėveliai ir draugai. Jie surengė puikias sutiktuves, sportininkėms lipant iš autobuso skambėjo legendinė Queen „We are the champions“ daina bei garsūs aplodismentai. Treneriams buvo įteiktos gėlių puokštės.

Visą liepos mėnesį kubo sportininkės atostogaus, o nuo rugpjūčio 1 dienos pradės pasiruošimo stovyklą 2011 – 2012 metų sezonui.

 

 

 

Puikus „HC Garliava“ pasirodymas Turkijoje vykusiame turnyre Puikus „HC Garliava“ pasirodymas Turkijoje vykusiame turnyre Puikus „HC Garliava“ pasirodymas Turkijoje vykusiame turnyre Puikus „HC Garliava“ pasirodymas Turkijoje vykusiame turnyre

Puikus „HC Garliava“ pasirodymas Turkijoje vykusiame turnyre Puikus „HC Garliava“ pasirodymas Turkijoje vykusiame turnyre Puikus „HC Garliava“ pasirodymas Turkijoje vykusiame turnyre Puikus „HC Garliava“ pasirodymas Turkijoje vykusiame turnyre