www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Jaunosioms Garliavos rankininkėms aukso medaliai Kauno rajono sporto mokyklos rankininkės treniruojamos Gintarės Onusaitytės, savaitgalį  Garliavoje vykusiose Lietuvos (1999 m.g.) rankinio pirmenybių finalinėse varžybose iškovojo pirmąją vietą.

Mergaičių grupėje dėl apdovanojimų kovojo Garliavos, Utenos, Kretingos ir Klaipėdos komandos. Antrąją vietą iškovojo Kretingos rankininkės, bronzos medaliais pasipuošė Utenos komanda, o Klaipėdos ekipa liko ketvirta.

Garliavos rankininkės pirmąją dieną rezultatu 32:16 nugalėjo Kretingos komandą. Rezultatyviausiai žaidė Greta Rinkevičiūtė pelniusi 18 įvarčių, Emilė Aglinskaitė pelnė 6, Karolina Sparnauskaitė – 4, Kamilė Verkietytė – 3, Greta Ulevičiūtė – 1 įvartį.

Antrąją dieną Garliavos rankininkės susitiko su Klaipėdos komanda. Mūsų rankininkės, priešininkes iš uostamiesčio nugalėjo įtikinama taškų persvara - 33:19. Vėl nesulaikoma buvo Greta Rinkevičiūtė, ji varžovių vartininkę nuginklavo 11 kartų, 6 kartus pasižymėjo Kamilė Verkietytė, po 5 įvarčius pelnė Emilė Aglinskaitė ir Karolina Sparnauskaitė, 2 įvarčiai Gretos Ulevičiūtės sąskaitoje, po 1 kartą pasižymėjo Ieva Urnikytė, Rugilė Valiūnaitė, Paula Gustaitė ir Greta Valatkevičiūtė.

Paskutinėse, trečiosiose rungtynėse Garliavos rankininkės rezultatu 27:20 nugalėjo Utenos komandą. Greta Rinkevičiūtė ir toliau demonstravo puikų žaidimą, ir šiose rungtynėse pelnė 15 įvarčių, Kamilė Verkietytė įmetė – 4, Emilė Aglinskaitė ir Karolina Sparnauskaitė pelnė po 3, Greta Ulevičiūtė – 1.

Jaunosios Kauno rajono rankininkės iškovojusios 3 pergales iš tiek pat galimų, tapo Lietuvos rankinio pirmenybių finalo varžybų nugalėtojomis ir pasidabino aukso medaliais.

Rankininkės buvo apdovanotos čempionių taure, diplomais, medaliais bei Kauno rajono moterų rankinio klubo „HC Garliava – SM“ įsteigtais prizais. Puikiai pasirodžiusi finalinėse varžybose, Greta Rinkevičiūtė buvo apdovanota net dviem prizais: rankininkei atiteko finalinio etapo naudingiausios ir rezultatyviausios (44 įvarčiai) žaidėjos titulai. Geriausia Garliavos komandos finalinių varžybų žaidėja pripažinta – Emilė Aglinskaitė, o Kauno rajono moterų rankinio klubo „HC Garliava – SM“ įsteigtas specialus prizas atiteko Garliavos vartininkei Džoanai Šaučiūnaitei. Apdovanojimus komandoms įteikė Kauno rajono sporto mokyklos direktorius Artūras Pūras ir Kauno rajono moterų rankinio klubo „HC Garliava – SM“ vadovas Kęstutis Povilaitis.

Po rungtynių kalbinome nugalėtojų trenerę – Gintarę Onusaitytę. Klausėme, kokia trenerės nuomonė apie finalines varžybas ir kokios dar varžybos laukia jaunųjų rankininkių šį sezoną: „Labai džiaugiuosi, kad jaunosios Garliavos rankininkės laimėjo šias rankinio pirmenybes. Tai tik jų rankinio karjeros pradžia, bet jau pernai jos įrodė kad yra stipriausios savo amžiaus grupėje.  Mačiau kaip aikštelėje jos atidavė visas savo jėgas, žaidė kaip vieninga komanda, kaip vienas kumštis, o rezultatas – pirmoji vieta. Visas noriu labai pagirti, palinkėti ryžto ir noro sportuoti. Taip pat noriu išskirti puikų Emilės Aglinskaitės, Gretos Rinkevičiūtės, Karolinos Sparnauskaitės ir žinoma mūsų jaunosios vartininkės – Džoanos Šiaučiūnaitės žaidimą“- neslėpdama džiaugsmo po rungtynių kalbėjo trenerė.

Jaunųjų rankininkių sezonas dar nesibaigė, birželio pradžioje jos dar varžysis Alytuje Lietuvos vaikų (gim. 2000 m .) „MINI“ rankinio pirmenybėse, taip pat laukia Kauno apskrities atvirojo rankinio čempionato finalinis etapas.

 

Jaunosioms Garliavos rankininkėms aukso medaliai Jaunosioms Garliavos rankininkėms aukso medaliai