www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

2007-2011 metais Garliavoje atlikti darbai 2007-2011 metais Garliavoje vyko nemažai didelių darbų, kurie papuošė mūsų miestą,  pagerino gyvenimo kokybę. Per šį laikotarpį Garliavoje buvo įrengta apie 7 km nuotekų ir vandens tinklų, vykdyta Garliavos J. Lukšos gimnazijos rekonstrukcija, įsteigtas Krizių centras moterims ir vaikams, pradėta Garliavos meno mokyklos rekonstrukcija, pagražėjo prekybos centras šalia seniūnijos, baigiamas rekonstruoti Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir rekonstruotas ligoninės pastatas, atnaujinta Vasario 16-osios gatvės dalis, baigta rekonstruoti J. Lukšos gatvė, įrengtas šviesoforas Vytauto ir S. Lozoraičio gatvių sankryžoje. Balandžio mėnesį lankytojų jau lauks priims sporto ir sveikatingumo kompleksas.

Tai didžiausi darbai, nors atlikta ir smulkesnių darbų. Per šį laikotarpį Garliavos mieste investuota per 60 mln. litų. 2011-215 metais yra numatyta konkretūs darbai ir jų finansavimas.
Planuojama baigti Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos rekonstrukciją, modernizuoti vaikų lopšelį-darželį „Eglutė“, rekonstruoti Garliavos meno mokyklą, renovuoti Garliavos Jonučių vidurinę mokyklą (aktų ir sporto sales), rekonstruoti Garliavos vidurinės mokyklos sanitarinius mazgus ir katilinę, įrengti šaligatvius Stadiono gatvėje,  atnaujinti šviesoforą Vytauto ir Liepų gatvių sankryžoje, išasfaltuoti Beržų, M. Valančiaus ir A. Baranausko gatves, suremontuoti likusią S. Lozoraičio gatvės  šaligatvio dalį, plėsti vandens tiekimo ir nuotekų tinklus Taikos, Budrių, S.Dariaus ir S.Girėno, Kęstučio, Darbininkų, Vytauto, Marijampolės,  J. Basanavičiaus, Vaižganto, Algirdo, Ateities, Bijūnų, Lazdynų, Jovarų, Putinų, Vieversių, Kaštonų ir Rūtų  gatvėse, remti Garliavos bažnyčios paminklosaugos darbus.

KRS inf.

 

 

2007-2011 metais Garliavoje atlikti darbai 2007-2011 metais Garliavoje atlikti darbai 2007-2011 metais Garliavoje atlikti darbai