www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Pagerbė Garliavos rankininkes Kaip jau esame informavę, Kauno rajono moterų rankinio klubas HC GARLIAVA- SM iškovojo istorinę pergalę. Vasario 5 dieną Kauno sporto halėje vykusiose jubiliejinėse 50-osios Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) Lietuvos moterų rankinio turnyro finalo rungtynėse  mūsų rankininkės nugalėjo Panevėžio KKSC „Silmekos“ komandą rezultatu 27:22 (11:9) ir iškovojo Didžiąją taurę. Vasario 9 dieną rankininkes, jų trenerę Ritą Urnikienę, komandos vadovą Kęstutį  Povilaitį su pergale pasveikino  Kauno rajono savivaldybės vadovai: meras Valerijus Makūnas, jo pavaduotojai Regina Lukoševičienė, Petras Mikelionis, Administracijos direktorius Vytas Bancevičius, jo pavaduotojas Ričardas Pudževelis, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Irena Marcinkevičienė, Garliavos seniūnė Rasa Raimonda Grigienė.

Garliavos rankininkės LRT taurę iškovojo pirmą kartą istorijoje. Tai didžiulis pasiekimas, juolab, kad HC GARLIAVA- SM komanda tik ketvirtus metus rungtyniauja Lietuvos moterų rankinio lygoje.

 
Kauno rajono savivaldybės meras trenerei R. Urnikienei įteikė plaketę su rajono simbolika, žaidėjoms ir komandos vadovui – padėkas. Garliavos seniūnė komandai padovanojo miesto herbą, kuriame vaizduojami ąžuolo lapai, ir linkėjo žaidėjoms šio medžio stiprybės ir ištvermės.

Savivaldybės vadovai dėkojo komandai už puikų žaidimą ir Kauno rajono vardo garsinimą, rankininkių trenerė savo ruožtu – už nuolatinį palaikymą, paramą ir rūpinimąsi žaidėjomis. Tokią padėką R. Urnikienė įrašė ir Kauno rajono savivaldybės Garbės svečių knygoje.

 

Buvo apdovanotos HC GARLIAVA- SM rankininkės: Gintarė Onusaitytė, Jurgita Daugėlaitė, Roberta Sadauskaitė, Deimantė Bagdonaitė, Brigita Stančikaitė, Monika Kairytė, Lauryna Griškonytė, Daiva Būtėnaitė, Aura Andriušytė, Indrė Mockevičiūtė, Reda Rokutė, Simona Šinskaitė, Aistė Jonelytė, taip pat trenerė Rita Urnikienė, komandos vadovas Kęstutis Povilaitis bei Kauno rajono sporto mokyklos direktorius Artūras Pūras.

 

Pagerbė Garliavos rankininkes Pagerbė Garliavos rankininkes Pagerbė Garliavos rankininkes Pagerbė Garliavos rankininkes

Pagerbė Garliavos rankininkes Pagerbė Garliavos rankininkes Pagerbė Garliavos rankininkes Pagerbė Garliavos rankininkes