• image
  • image
  • image
  • image

HC GARLIAVA-SM Vasario 5 dieną Kauno sporto halėje įvyko jubiliejinės 50-osios Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) Lietuvos moterų rankinio turnyro finalo rungtynės. Kauno rajono HC „Garliavos SM“ rankininkės nugalėjo Panevėžio KKSC „Silmekos“ komandą rezultatu 27:22 (11:9) ir iškovojo Didžiąją taurę.

Vasario 9 dieną, 16 valandą, rankininkes, jų trenerę R. Urnikienę , komandos vadovą K. Povilaitį  Kauno rajono savivaldybėje pasveikins rajono vadovai.

Rungtynių pradžia HC GARLIAVA- SM ekipai nežadėjo nieko gero, per pirmąsias penkiolika minučių Garliavos rankininkėms pavyko pelnyti vos vieną įvartį. Panevėžietės pirmavo 6:1. Tačiau kovingai nusiteikusi Kauno rajono komanda nenuleido rankų, 27- ąją minutę išlygino rezultatą, o iki pirmo kėlinio pabaigos ir persvėrė. Pirmasis kėlinys baigėsi 11:9.

Antrajame kėlinyje situaciją jau nuo pirmos minutės kontroliavo HC GARLIAVA- SM rankininkės. Panėvežietėms neliko jokių vilčių priartėti ir persverti rezultatą. Garliavos rankininkės iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 27:22.

Garliavos rankininkės LRT taurę iškovojo pirmą kartą istorijoje. Tai didžiulis pasiekimas, juolab, kad HC GARLIAVA- SM komanda tik ketvirtus metus rungtyniauja Lietuvos moterų rankinio lygoje.

"Tai buvo geros azartiškos varžybos. Mūsų merginas rungtynių pradžioje paveikė jaudulys. Žaidėme Kauno sporto halėje, stebint daugiau kaip dviem tūkstančiams žiūrovų. Mūsų palaikyti atvyko garliaviečiai, kurie, kaip ir komanda,  vilkėjo žalius marškinėlius", - pasakojo trenerė Rita Urnikienė.

Kauno rajono HC „Garliava SM“ - Panevėžio KKSC „Silmeka“ 27:22 (11:9).

HC „Garliava SM“: Daiva Butėnaitė 8, Daimantė Bagdonaitė 5 (1 iš 7 metrų baudinio), Reda Rokutė 4, Gintarė Onusaitytė 4 (1), Indrė Mockevičiūtė (1) ir Monika Kairytė po 3 įvarčius.

KKSC „Silmeka“: Simona Kazlauskaitė (3) ir Gintarė Butkevičiūtė po 6, Ingrida Kuodytė 5, Justina Lukšytė 3, Milda Aleknavičiūtė ir Gerda Bugailiškytė po 1 įvartį.