Visuomenė kviečiama teikti pasiūlymus dėl Kauno apskrities miškų tvarkymo schemos planavimo tikslų
Aplinkos ministerija planuoja organizuoti Kauno apskrities miškų tvarkymo schemos ( toliau - Schema) rengimą, siekiant nustatyti bendrąją miško žemių naudojimo politiką, taip pat sudaryti sąlygas darniai miškų ūkio vystymo ir miško naudojimo politikai įgyvendinti ne trumpesniam kaip 20 metų strateginiam laikotarpiui, atsižvelgiant į gamtosauginius, ekonominius ir socialinius aspektus.
Susipažinti su sprendimo ir planavimo tikslų dokumentais galima Aplinkos ministerijos Miškų departamente ( A. Juozapavičiaus g.9, LT-09311 Vilnius, faks. ( 8 5 ) 272 2029), pasiūlymus dėl planuojamos rengti Schemos planavimo tikslų galima teikti Aplinkos ministerijai ( Jakšto g. 4/9, LT-01105 Vilnius, tel. ( 8 5 ) 266 3661, faks. ( 8 5 ) 266 3663, el. paštas info@am.lt , http:// www.am.lt) iki š.m. spalio 31 d.

Garliavoje daugėja atnaujintų erdvių. Šalia Garliavos sporto centro įsikūręs vaikų darželis „Eglutė“ nuo šiol bus vienas moderniausių Kauno rajone. Savivaldybei pavyko pasinaudoti ES lėšomis ir iš esmės atnaujinti šią ugdymo įstaigą.
Seniūnija gauna iš gyventojų informacijos, kad po namus vaikšto asmenys, apsimetę savivaldybių ir seniūnijų darbuotojais, vykdydami surašymą dėl litų keitimo į eurus ir kitos informacijos.
Įspėjame, kad nei savivaldybės, nei seniūnijų darbuotojai po namus nevaikšto ir jokio surašymo nevykdo.
Būkite budrūs patys ir perspėkite kaimynus ir artimuosius, kad įtartinų asmenų į namus neįsileistų.
Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė

Daugeliui metų laikai asocijuojasi su tam tikrais žmonių gyvenimo tarpsniais. Pavasaris – vaikystė, jaunystė žydėjimo laikas, o tuo tarpu ruduo – senatvė, gyvenimo rudenėlis. Bet ar tikrai? Rudenį gamta pasipuošia tokiomis spalvomis, kokių išgauti nepavyksta net puikiausiam dailininkui. Taip ir žmogus sukaupęs tiek išminties, patirties tarsi įgyja naujų spalvų, išgyvena antrąjį savo pavasarį. Atsidėkojant už sukauptus metus ir trumpam pabėgant nuo kasdienos vargų kasmet spalio 1 d. švenčiama pagyvenusių žmonių diena, o visą mėnesį vykstantys renginiai skirti senjorams pagerbti.
