www.garliava.lt

Nuotaikingas Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertas Volgango van Bramso „Šokis su kardais“ iš Klovos baleto „Pilėnai“ – taip Garliavos kultūros centre penktadienį įsisiūbavus koncertui vieną iš kūrinių pristatė Šv. Kristoforo kamerinio orkestro vadovas ir dirigentas Donatas Katkus. Muzikos pasaulį padalijęs į „kultūros paveldą“ ir „tikrąją muziką“, profesorius D. Katkus į šventinį muzikos vakarą susirinkusiems garliaviečiams pasiklausyti pasiūlė W. A. Mocarto, M. K. Oginskio opusų.  Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, garsėjantis universalumu ir repertuaro įvairove, žaismingas ir nevengiantis eksperimentų, atliko ne tik gerai muzikinius kūrinius iš filmų garso takelių, bet ir jausmingai sugriežė roko grupės „Nirvana“ dainą. Šmaikštusis dirigentas publikai negailėjo staigmenų ir klaidinančių užuominų pristatant kūrinius, todėl geresni muzikos žinovai turėjo gerą progą pasitikrinti savo žinias, o kiti – tiesiog galėjo pasidžiaugti ne dažna proga klausytis profesionaliai atliekamos muzikos.

 

 

Nuotaikingas Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertas Lietuvos Respublikos Vyriausybei suteikus paramą, nuo rugsėjo 16 d. D. Katkaus vadovaujamas kamerinis orkestras keliauja po Lietuvos miestus, švęsdamas Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo 20-metį ir elegantiškais garsais džiugindamas pasiilgusius profesionaliai atliekamos klasikos žmones, gyvenančius atokiau nuo didmiesčių. Kita Šv. Kristoforo kamerinio orkestro stotelė Kauno rajone – Vilkija, lapkričio 6 d. Vilkijos žemės ūkio mokykloje.


Nuotaikingas Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertas Ypatingą šventinį muzikos vakarą Garliavos seniūnija skyrė Garliavos krašto rėmėjams ir gražiausių sodybų šeimininkams. Seniūnė Rasa Raimonda Grigienė ir jos pavaduotoja Jūratė Seiliuvienė įteikė padėkos statulėles rėmėjams, o prie gražiausių seniūnijos sodybų šeimininkų apdovanojimo prisidėjo Kauno rajono savivaldybės tarybos narys Alfonsas Norkus ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Lukoševičienė. Gražiausia Garliavos sodyba šiais metais buvo pripažinta skoningai išpuoselėta Vilhelminos ir Povilo Dūdonių sodyba.

 
Nuotaikingas Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertas Dėmesio sulaukė ir paskatinamuoju prizu Kauno rajono savivaldybės organizuotame konkurse buvo apdovanotos Aušros ir Broniaus Nekrošių bei Gemos ir Petro Niuniavų sodybos. „Besigiminiuojančios šeimos neatsitvėrė savo kiemų aukštomis tvoromis, kaip įprasta Lietuvoje, bet draugiškai ir kaimyniškai vieni kitiems padėdami puoselėja savo namų aplinką“, – pasidžiaugė Administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Lukoševičienė, vadovavusi apžiūros-konkurso „Gražiausiai ir geriausiai tvarkomos Kauno rajono sodybos, ūkininkų sodybos ir gyvenamosios vietovės“ vertinimo komisijai.

 

KRS inf.