www.garliava.lt

Lietuvos radijo ir televizijos centro (Telecentro) diegiamas pažangiausios pasaulyje ryšio technologijos „WiMAX“ tinklas per metus aprėpė 43 Lietuvos miestus ir priemiesčius. Šiuo ryšiu teikiama 4G interneto MEZON paslauga prieinama jau 50 proc. šalies gyventojų. Sparčiausiu belaidžiu internetu MEZON gali naudotis ir Garliaviečiai.

 

 Tyrimai ir statistiniai duomenys patvirtina, kad informacinės technologijos Lietuvoje sparčiai plinta. Lietuvos ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, 2009 metais internetu naudojosi daugiau nei 55 proc. gyventojų, praėjusių metų antrą pusmetį kas penktas naujas interneto vartotojas Lietuvoje pasirinko belaidį 4G internetą MEZON.

 

Mezon„Lietuviai linkę priimti naujas technologijas ir jomis naudotis, o interneto vartotojų skaičius nuolat auga. Nors 2009-ieji ekonomiškai buvo sunkūs metai mūsų šaliai, gyventojų noras naudotis naujausiomis technologijomis tik didėjo. Žmonės nori laisvai judėdami turėti prieigą prie interneto ir naudotis sparčiu, saugiu, patikimu ryšiu. Būtent tokias galimybes suteikia naujos kartos ryšio technologija „WiMAX“, – tvirtina Telecentro generalinis direktorius G.Stirbys.


4G internetas MEZON yra sparčiausias belaidis internetas šalies rinkoje, jo vartotojai naudojasi iki 10 megabitų per sekundę (Mb/s) greitaveika, o MEZON bazinės stoties vieno sektoriaus talpa – apie 40 Mb/s (net penkis ir daugiau kartų didesnė nei teikiama 3G ryšiu).


„Pateikus rinkai pakankamai greitą ir kokybišką belaidį ryšį, vartotojų pasirinkimą vis labiau lemia naudojimosi internetu patogumo veiksnys. Belaidis internetas ateityje taps toks pat įprastas vartotojams kaip ir belaidis telefono ryšys“, – prognozuoja Telecentro vadovas.

 

Per metus baigtas pirmasis MEZON tinklo diegimo etapas. MEZON internetas veikia penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, taip pat Alytuje, Lentvaryje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Nemenčinėje, Nidoje, Palangoje, Plungėje, Raseiniuose, Šventojoje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vievyje ir daugelyje kitų vietovių. Artimiausiu metu 4G interneto MEZON paslaugas planuojama pradėti teikti Kėdainiuose, Visagine, Druskininkuose, Gargžduose.


„Žmonės atranda vis daugiau galimybių išnaudoti internetą, siekdami nevaržomai gauti ir siųsti informaciją, taupyti laiką ir pinigus. Todėl tikime, kad ir MEZON plėtra didės, o pradėjus kilti šalies ekonomikai – dar spartesniu tempu“, – sako G.Stirbys.

Daugiau informacijos apie 4G internetą MEZON:


Naudotis labai patogu ir paprasta


MEZON – tai laisvė internetu naudotis nevaržomai. Įjungus į kompiuterį USB modemą, plačiajuostis internetas MEZON „WiMAX“ tinkle bus prieinamas visada, kai reikia, ir visur, kur reikia: namuose, biure, universitete, parke, kavinėje...


MezonNeturi nešiojamojo kompiuterio? Ne bėda. MEZON USB modemą galima jungti į bet kurį kompiuterį, kuris tuo momentu prieinamas. USB modemo programa įsirašo greičiau nei per minutę, jai įdiegti nereikia jokių specialių žinių.


MEZON interneto USB modemas – mažas ir stilingas, jį labai patogu įsimesti į rankinę ar kišenę, juo galima net dalintis.

4G MEZON – visavertis plačiajuostis internetas


Ketvirtosios kartos (4G) ryšio technologijos sukūrimas lėmė revoliucinius pokyčius belaidžio interneto paslaugų srityje. Įdiegus „WiMAX“ ryšio tinklą, Lietuvos vartotojai gali siųsti itin didelius duomenų srautus ne tik fiksuotu, bet ir plačiajuosčiu belaidžiu internetu.


Belaidžio interneto, naudojant kompiuterį, privalumai yra akivaizdūs, tačiau tokių paslaugų vartotojus nuvildavo kai kurios ribotos ankstesnių technologijų galimybės. 4G ryšio „WiMAX“ technologijoje pradėjus naudoti išmaniąsias antenas MIMO ir kitas naujoves, belaidis internetas tapo visavertis – spartus, saugus, gebantis perduoti itin didelius siunčiamų duomenų srautus, o tuo pat metu – ir nevaržantis vartotojo judėjimo laisvės. Užsisakius vieną MEZON interneto paslaugą, ryšiu galima naudotis ir darbe, ir asmeniniais tikslais, kai tik yra poreikis. Reikia interneto darbe – įjungi USB modemą į darbe esantį kompiuterį, reikia interneto namuose – jungi į kompiuterį namuose, vyksti į pajūrį – pasiimi nešiojamąjį kompiuterį ir USB modemą... Taip ne tik išnaudojamos plačios galimybės, bet ir taupomos išlaidos.


Kainuoja tik nuo 9 Lt/mėn.


Išsirinkite MEZON interneto paslaugą pagal savo individualius poreikius. Šiuo metu siūlomi 5 planai: „Atrask“ – 9 Lt/mėn., „Pažink“ – 21 Lt/mėn., „Bendrauk“ – 35 Lt/mėn., „Nevaržyk“ – 49 Lt/mėn., „Pramogauk“ – 69 Lt/mėn. Planai skiriasi suteikiama ryšio greitaveika ir nemokamai siunčiamų duomenų kiekiu. Be to, nuolat skelbiamos įvairios akcijos ir loterijos bei kiti malonūs dalykai. Yra galimybė USB modemą ir kompiuterį įsigyti išsimokėtinai.


Naujovė – kompiuteriai su integruotu „WiMAX“ modemu


MezonTelecentras šiemet pasiūlė vartotojams pirmuosius kompiuterius su integruotais modemais – tai užrašų knygutės dydžio (158 x 94,1 x 18,6 mm) nešiojamieji kompiuteriai „Mbook M1“. Naudojantis šiais kompiuteriais „WiMAX“ tinkle internetas prieinamas be jokių laidų ir be papildomos įrangos. Netrukus pasirodys ir daugiau kompiuterių su integruotomis plokštėmis, leisiančiomis 4G interneto MEZON prieiga naudotis be papildomų USB modemų.

Specialus pasiūlymas įmonėms


MezonTelecentras įmonėms siūlo naują interneto įrenginį – MEZON stacionarų modemą, kuris kartu yra ir WiFi ryšio maršruto parinktuvas. Šiuo įrenginiu prie 4G interneto MEZON vienu metu gali jungtis ne vienas, bet daugiau vartotojų. Prie interneto juo galima prijungti ir visą įmonės tinklą. Įrenginys veikia naudojant belaides technologijas, todėl juo patogu naudotis (nebereikia ir atskirų USB modemų), jis lengvai perkeliamas į bet kurią norimą vietą. Kartu teikiamos ir telefonijos paslaugos.

Kaip užsisakyti 4G internetą MEZON


Garliavos gyventojai kviečiami užsukti į MEZON pardavimo salonus Kaune: Vaižganto g. 13, tel. (8-37) 215 045, PC Savas, Savanorių pr. 346, tel. (8-37) 797079.
Interneto svetainėje www.mezon.lt veikia elektroninė parduotuvė, kurioje užsisakius prekes jos pristatomos nurodytu adresu nemokamai. Klientai informuojami tel. 8 700 30303.