

Nuskambėjus finaliniam teisėjų signalui Garliavos Jonučių gimnazijos krepšininkai triumfavo Kauno rajono vaikinų krepšinio varžybose. Jie finale rezultatu 84-73 palaužė Garliavos J.Lukšos gimnazijos krepšininkus.

Kovo 27 dieną Garliavoje pirmą kartą buvo minima Tarptautinė Teatro diena. Pasaulyje ji švenčiama nuo 1962 metų. Tačiau Garliavoje bendruomeniško teatro tradicijos dar tik žengia pirmuosius žingsnius. Penktadienį, Juozo Lukšos gimnazijoje teatro mylėtojai galėjo išvysti tris spektaklius, skirtus įvairaus amžiaus grupėms. Pirmieji, pradėję premjerų maratoną, J. Lukšos gimnazijos teatro grupė „Kvietimas“. Jie pristatė spektaklį „Georgas ir Glorija, ir Edvardas“ (rež. Z. Butiškytė). Jaunuosius aktorius pasveikino Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Povilaitis ir Juozo Lukšos gimnazijos direktorius Vidmantas Vitkauskas.











