www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

kauno rajono savivaldybė01

kauno rajono savivaldybė01

 

Vadovaujantis Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. gruodžio 13 d. nutarimu Nr. 1036 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų įsigijimo arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ skelbiamas Bendruomeniniams vaikų globos namams įkurti trijų gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto objektų – butų ar namų, iš kurių bent vieną būtų galima pritaikyti negalią turintiems asmenims, su arba be žemės sklypo, pirkimas. Pirkimo būdas – skelbiamos derybos.

Skaityti daugiau...

   Gyventojų aptarnavimas Garliavos seniūnijoje organizuojamas elektroninėmis ryšio priemonėmis. Gyventojai, kurie neturi galimybės paslaugų užsisakyti elektroniniu būdu privalo užsiregistruoti nurodytais kontaktais ir atvykti į seniūniją suderintu laiku.

 

Prašome elgtis atsakingai ir institucijose lankytis tik esant būtinybei.

 

Skaityti daugiau...

vairavimo lankstinukas 2022 1

vairavimo lankstinukas 2022 1

 

 

Asmenis, turinčius judėjimo negalią, kviečiame nemokamai mokytis B kategorijos transporto priemonės vairavimo. Artimiausia grupė startuoja jau 2022 m. vasario mėnesį.

Skaityti daugiau...

r 1

r 1

 

Jau šį šeštadienį įvyks didžiojo renginio „Kaunas – Europos kultūros sostinė“ atidarymas. Tačiau įžanginiai atidarymo savaitės renginiai „Šviesos ratai“ prasidėjo dar trečiadienio vakarą.

Skaityti daugiau...

m 1

m 1

 

Kauno rajono viešojoje bibliotekoje Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos septintokai dalyvavo integruotoje technologijų, chemijos ir fotografijos istorijos pamokoje.

 

Skaityti daugiau...