• image
  • image
  • image
  • image

2014 m. vasario 15 d. Šilalės Simono Gaudiešiaus gimnazijoje vyko 2013-2014 m. m.  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio (LMOF)  mergaičių (gim 2001 m. ir jaunesnių) kvadrato finalinis turnyras, kuriame dalyvavo ir čempionėmis tapo Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sportininkės, vadovaujamos kūno kultūros mokytojos Z. Dagilienės: E. Savickaitė, S. Račiūnaitė, D. Ačaitė, G. Radzvilavičiūtė, S. Gečaitė, E. Draskinytė, O. Kavolytė, E. Pšebarauskaitė, J. Jankutė, ir R. Tarvydytė.

Zoninėse varžybose dalyvavo 58 mergaičių komandos. Teisę dalyvauti finalinėse varžybose iškovojo Kauno r. Garliavos Jonučių ir Biržų „Atžalyno“ vidurinių mokyklų, Klaipėdos Martyno Mažvydo ir Širvintų „Atžalyno“ progimnazijų mergaičių komandos.

Atidarymo metu šokiais dalyvius pasveikino šokių grupė „Salto“. Sėkmės dalyviams linkėjo Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, Šilalės sporto mokyklos direktorė Gitana Jurgutienė, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos direktorius Arūnas Aleksandravičius, LMNŠC metodininkas Ričardas Ališauskas.

Varžybos buvo labai įdomios ir atkaklios – nei vienai komandai nepavyko laimėti visų susitikimų, ir nugalėtojos išaiškėjo paskutinėse varžybose: Jonučių sportininkės rezultatu 2:1 nugalėjo Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos komandą ir iškovojo I-ąją vietą. Trečiąją vietą iškovojo Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija rezultatu 2:1 įveikusi Biržų „Atžalyno“ vidurinės mokyklos mergaites.

LMOF kvadrato varžybų komandos nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos diplomais ir medaliais. Varžybų šeimininkai visoms finalinio etapo komandoms įteikė saldžius prizus – šakočius.

Garliavos Jonučių vidurinės  mokyklos kvadrato komandos kapitonė Emilija Savickaitė pripažinta geriausia finalinio kvadrato turnyro žaidėja. Jai įteiktas bendrovės ČikuRaku prizas.