• image
  • image
  • image
  • image

"Visuomenė negali likti abejinga savo mažųjų piliečių likimui. Tik šiandien patyrę tauriausią jausmą- žmogiškąją meilę - vaikai patys ją skleis bei dalinsis su kitais ir šiandien ir ateityje" (Alma Adamkienė).

Tartautinę vaikų gynimo dieną, Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos moksleiviai paminėjo sportuodami. Almos Adamkienė labdaros ir paramos fondas kvietė visas mokyklas susirikti į Ariogalos gimnaziją ir išbandyti jėgas krepšinio,  tinklinio, futbolo  estafetėse, bėgimo, kamuoliuko metimo, bei šachmatų varžybose.  Be sporto varžybų vyko moksleivių tapybos praktiniai užsiėmimai, kuriuos vedė žinomos menininkės  R.Vėliuvienė, N.Vilutienė, Sigutė Ach. Vaikų darbai bus eksponuojami ne tik Ariogalos gimnazijoje, bet ir kitose šalies mokyklose.

Mūsų mokyklos sportininkai neliko nepastebėti. Šachamtų varžybose Rūta Jurevičiūtė 7A kl. iškovojo III vietą (mokytoja Dalia Kiselienė), 60 metrų bėgimo rungytyje 6-8 klasių grupėje, Povilas Kairelis 8B kl.iškovojo III vietą (mokytoja Zita Dagilienė). Futbolo turnyre mūsų mokyklos komanda tapo nugalėtojais: Tautvydas Medziukevičius 9A, Benas Lengvinas 11B, Dovydas Venckus 11B, Darius Valaitis 11B, Ričiardas Kudirka 11B, Aušrydas Nekrošius 10A, komandą paruošė mokytojas Žydrūnas Sprainaitis.