www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

 

                                        seimas  m-la                 Balandžio 12 dieną Garliavos vidurinėje mokykloje vyko ketvirtasis, finalinis, konkurso „Ar aš žinau viską apie priklausomybes?“ etapas, kurio metu dalyvaujančios komandos turėjo pristatyti savo mokykloje vykdytą prevencinę veiklą ir konkurso tematiką atitinkančias kūrybines užduotis – meninį mini spektaklį. Finaliniame etape dalyvavo Vandžiogalos, Kulautuvos vidurinių, Zapyškio, Viršužiglio pagrindinių mokyklų šeštokai, Lapių pagrindinės mokyklos ir Garliavos vidurinės mokyklos septintokai, Čekiškės Prano Dovydaičio vidurinės mokyklos, Vilkijos gimnazijos, Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos ir Jonučių vidurinės mokyklos aštuntokai.

 

 

 

Renginio pradžioje susirinkusius konkurso dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo Kauno rajono savivaldybės biudžetinės įstaigos visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys. Sveikinimo žodį tarė Kauno rajono savivaldybės gydytojas Romualdas Žekas. Komisijos narių vietas užėmė ir dalyvius vertino L. Dilys, Kauno rajono švietimo centro direktorė Laimutė Ruzgienė, Kauno rajono kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Zita Jankauskaitė, Kauno rajono mokyklų meno vadovė Nijolė Čekauskienė, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Rita Klimavičiūtė.

 

Dalyviams didžiausia staigmena buvo netikėtai į sceną įbėgęs misteris Arkadas (teatro ir judesio meno aktorius Arkadijus Vinokuras), kuris visus sužavėjo savo teatralizuotu pokalbių šou „Pilietinė visuomenė pagal Misterį Arkadą“. Pasirodymo metu misteris Arkadijus vaikams kalbėjo ne tik apie priklausomybes, jų žalą, bet ir dar vieną, ypač svarbią temą paaugliams – toleranciją, atjautą kitam.

 

Dalyviai savo pasirodymus pradėjo vykdytos prevencinės veiklos pristatymu. Visos komandos dalijosi įspūdžiais ir nuveiktais darbais, vėliau suvaidino meninius mini spektaklius. Vieni vaizdavo priklausomybę alkoholiui ir jo žalą, kiti – rūkymui, kompiuteriui, narkotikams. Šiame etape, komisijos nuomone, geriausi buvo Kulautuvos vidurinės mokyklos šeštokai, Garliavos vidurinės mokyklos septintokai ir Vilkijos gimnazijos aštuntokai.

 

Renginio pabaigoje buvo susumuoti viso konkurso metu komandų surinkti įskaitiniai taškai ir paaiškėjo nugalėtojai. Tarp šeštų klasių pirmąją vietą laimėjo Kulautuvos vidurinė mokykla, antrąją – Vandžiogalos vidurinė mokykla. Trečioji vieta atiteko Zapyškio pagrindinės mokyklos komandai. Iš septintų klasių geriausi – Lapių pagrindinės mokyklos mokiniai, antra vieta atiteko Garliavos vidurinės mokyklos mokiniams. Iš aštuntokų pirmąją vietą laimėjo Jonučių vidurinė mokykla, antrąją – Vilkijos gimnazija, o trečiąją – Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija.

 

KRS inf.

seimas m-la