www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

 


seimasBalandžio 18 d. LR Seimo II rūmų parodų galerijoje atidaryta Garliaviečių klubo dailės studijos (Kauno r.) tapybos paroda „Bundančio pavasario džiaugsmas“. Studijos nariai pristato per trisdešimt skirtinga technika sukurtų darbų, kuriuos jungia viena tema – pavasaris.

 

Spalvingos drobės stiklinėje galerijoje tarsi tikra pavasario gaiva. Studijos vadovo dailininko Olego Karavajevo teigimu, parodai ruoštasi itin atsakingai. Visą Lietuvą su savo darbais apkeliavusi ir pabuvojusi ne vienoje užsienio šalyje, Vilniuje parodą studija rengia pirmą kartą.


Kiekvieną šeštadienį jau daugiau nei dešimt metų į Kauno rajono viešojoje bibliotekoje įsikūrusios studijos užsiėmimus renkasi įvairaus amžiaus, įvairių profesijų žmonės. Pedagogai, inžinieriai, medikai, bibliotekininkai, muziejininkai, verslininkai, moksleiviai mokosi profesionalaus meno taisyklių. Tai – ne tautodailės studija. Padedami nuoširdaus vadovo, vieni tobulina dailės įgūdžius, įgytus kitose meno mokyklose, kitų kelias į meno pažinimą prasidėjo studijoje.

 

Geriausiai studijos idėją nusako pats jos įkūrėjas ir vadovas dailininkas Olegas Karavajevas: „kad būtų žmonių, su kuriais galima pakalbėti apie meną...“. Ši idėja palaiko ir patį studijos vadovą, jau dešimt metų meno paslapčių mokantį veltui, ne vieną kartą apdovanotą ir įvertintą už mokėjimą gerus darbus daryti kantriai ir tyliai.

 

Ramunė Liubinaitė

 

seimas