www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

jubiliejus2012 03 15 d. Garliavos  gyventojas Augustinas Kazlauskas švenčia garbingą šimto metų jubiliejų.

 

A. Kazlauskas gimė keturių vaikų šeimoje, Vilkaviškio rajone. Šeimoje buvo jauniausias. Baigė  pradinės mokyklos 2 skyrius. Vaikystė ir jaunystė nelengva: anksti neteko motinos, teko tarnauti dvaro samdiniu. Vėliau ilgus metus dirbo sunkų fizinį darbą -  darbininku kolūkyje, parduotuvėje.
Anksti vedė, būdamas vos 20 metų. Su žmona , kuri mirė 2008 metais, nugyveno ilgą, darnų ir gražų gyvenimą. Užaugino 4 vaikus: tris sūnus ir dukrą. Vienas sūnus  miręs. Turi 7 anūkus ir 10 proanūkių. Šiuo metu gyvena kartu su dukra Regina Klimčiauskiene, kuri juo rūpinasi ir slaugo.

 

jubiliejusA. Kazlauskas labai mėgsta bendrauti. Jubiliato atmintis puiki. Gali daug papasakoti apie savo vaikystę, jaunystę, praleistą Vilkaviškio rajone, tolesnį gyvenimą Garliavoje. Dar ir dabar gali laikraštį be akinių paskaityti.  Domisi Lietuvoje vykstančiais įvykiais. Mėgstamiausios televizijos laidos – „Žinios“ ir ,, Duokim garo“. Paklaustas kokia jo ilgaamžiškumo paslaptis teigė, kad sunkus fizinis darbas ir „tikras“ lietuviškas maistas.  

 

Garbingo 100 – ojo jubiliejaus proga Augustiną Kazlauską sveikino Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Angelė Ščiukauskienė, Garliavos seniūnijos socialinio darbo organizatorės Asta Janonienė  ir Rasa   Valatkevičienė.    

                                               

                                                                                                                    Asta Janonienė