• image
  • image
  • image
  • image
shotokan1 2012 Vasario 18 d. įvyko XVIII Baltijos šalių klubų Shotokan karatė čempionatas kuriame dalyvavo virš 380 sportininkų iš 30-ties šalies ir užsienio klubų.  Šiose varžybose dalyvavo Garliavoje įsikūręs "Budo" klubas, kurį atstovavo  13 sportininkų.

Sportininkai varžėsi dvejose rungtyse kata (karatė technikos demonstravimas arba kitaip vadinama kova su nematomu priešininku) ir kumitė (laisva kova).
Kumitė rungtyje dalyvavę Justas Steponkevičius ir Rokas Jadvinskis lemiamoje kovoje dėl patekimo į stipriausiųjų ketvertuką kur, būtų garantuoti medaliai, abu sportininkai pralaimėjo kovas taip pasidalindami 5-8 vietas. Kata rungtyse abu šie sportininkai pateko tarp 4 stipriausių finalininkų, 7-8metų grupėje R. Jadvinskis liko 4, o 9mečių amžiaus grupėje  J. Steponkevičius pasipuošė sidabro medaliu.
9-10 m. grupėje Neringa Kižytė, kata rungtyje bandė apginti praeitų metų čempionės titulą, tačiau finale teko nusileisti sportininkei iš Latvijos ir pasitenkinti antrąja vieta. 12-13 m. amžiaus grupėje Karolina Lukošiūnaitė kata ir kumitė rungtyse iškovojo 3 vietas.
14-15 m. amžiaus grupėje kumitė rungtyje, 14metė Gabrielė Sorakaitė įspūdingai kovojusi atrankinėse kovose ir įveikusi stiprias priešininkes finalinėje kovoje, po pratesimo vieno taško persvara pralaimėjo varžovei ir liko šios rungties vicečempione.
14-15 m. amžiaus grupėje kata rungtyje Dominykas Baranauskas iškovojo 3 vietą.
Sportininkus ruošė treneriai: Greta Petraitytė ir Giedrius Linartas.  Norėdami pamatyti daugiau informacijos kviečiame apsilankyti elektroninėje svetainėje www.budo.lt