www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

img 4500

img 4500

 

Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje šiandien užregistruotas 1000-tasis šių metų Kauno rajono kūdikis – Lėja Račiūnaitė. Mergaitės tėvai Evelina ir Paulius Račiūnai, atvykę atsiimti pažymėjimo, buvo labai nustebę, jog jų naujagimis tapo jubiliejiniu.

„Mergaitė gimė keliomis dienomis anksčiau nei planuota. Turbūt paskubėjo dėl to, kad būtų tūkstantoji“, - juokėsi mama.

 

Skyriaus vedėja Skirmantė Subačienė su pažymėjimu įteikė ir kūdikio kraitelį. Šiais metais, kaip ir praėjusiais, jais apdovanojami naujagimiai, kurių bent vienas iš tėvų yra deklaravęs gyvenamąją vietą Kauno rajone ir kai kūdikis registruojamas Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje. Be kraitelio, jubiliejiniam kūdikiui tradiciškai buvo įteikta knyga „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“.

 

Spalio 3 d. gimusi Lėja Račiūnaitė – antrasis vaikas Garliavos apylinkių seniūnijoje gyvenančių Račiūnų šeimoje. Pirmagimis – sūnus Leonas, už poros savaičių švęsiantis savo trečiąją gimimo dieną. Mero pavaduotojas Paulius Visockas įteikė berniukui išankstinę gimtadienio dovaną.

 

Mažylio mama Evelina ilgametė Kauno rajono gyventoja – užaugo ir mokėsi Garliavoje. Tėvelis Paulius į Pakaunės kraštą atvyko iš Tauragės, tačiau tokio sprendimo nesigaili. Šeimyną džiugina graži, sutvarkyta aplinka Garliavoje, netoliese esantis Kaimynystės parkas.

 

 „Jūs džiaugiatės Kauno rajonu, o mes džiaugiamės, kad jaunų šeimų dėka Kauno rajone gyventojų skaičius auga“, – kalbėjo kūdikio tėvus atvykęs pasveikinti Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.