• image
  • image
  • image

mokiniu fotografijos konkursas 9

Rugsėjo 20 d. Kauno rajono Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje vyko Kauno rajono mokinių fotografijos konkurso „Žymiausi Kauno rajono istorijos ir kultūros paminklai“ parodos atidarymas ir nugalėtojų apdovanojimas.

Tris mėnesius moksleiviai fotografavo savo krašto unikalius architektūrinius paminklus ir gražiausias vietoves.

Konkursui buvo pateikti 25 darbai, juos vertino fotografai, Lietuvos fotomenininkų sąjungos nariai Algimantas Barzdžius ir Giedrius Bubliauskas, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistės Miglė Trainienė ir Dalia Brazienė, darbuotoja Nijolė Jasinavičienė.

7–9 klasių grupėje I-ą vietą užėmė Vilkijos gimnazijos mokinė Samanta Bendžiūnaitė, įamžinusi Vilkijos Šv. Jurgio bažnyčios grožį.

II-os vietos laimėtoja tapo Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokinė Viktorija Batvinytė. Ežerėlio pagrindinės mokyklos mokinei Deimantei Banaitytei, atiteko III-ia vieta.

10–12 klasių grupėje I-a vieta džiaugėsi Piliuonos gimnazijos mokinė Miglė Rugėnaitė, iškėlusi aktualią miškų išlikimo problemą.

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokinys Titas Beliūnas iškovojo II-ą vietą, o Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokinė Laura Simonaitytė, įamžinusi „Žalgirio parką“ Cinkiškiuose, užėmė III-ią vietą.

Nugalėtojams buvo įteikti Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo diplomai. Konkurso dalyvius ir jų mokytojus pasveikino ir dovanas įteikė konkurso globėja – Lietuvos Respublikos Seimo narė Raminta Popovienė ir jos patarėja Aurelija Makūnienė. Susirinkusiesiems koncertavo Garliavos meno mokyklos auklėtinis Martynas Kuliešius.