• JFolder: :files: Kelias nėra aplankas. Kelias: /home/garliavalt/domains/garliava.lt/public_html/images/2016/karate
Pranešimas
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2016/karate

Gariavos Budo komanda su apdovanojimais

2016 m.vasario 20 d. Panevėžio „Cido“ arenoje vyko Atviras Baltijos šalių karatė klubų  karatė čempionatas, kuris kasmet pritraukia karatistų iš įvairių šalių klubų. Šiemet varžybose dalyvavo per 340 sportininkų iš : Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Didžiosios Britanijos.

Varžybose kaip visada gerai atrodė Garliavos „Budo“ klubo jaunieji karatistai. Net 5 sportininkai bandė apginti praeitų metų čempionų vardus.

Roberta Driučikaitė 8-9 metų kata, Vaida Astašauskaitė 12-13 metų merginų kumitė ir Simonas Loda 12-13 metų vaikinų kumitė rungtyse apginė čempionų vardus. Prie jų prisijungė: Emilis Turskis 6-7 metų vaikinų kumitė rungtis, Augustas Povilaika 8-9 metai kata rungties čempionai. Titas Minelga nugalėjęs savo bendraklubį Edviną Driučiką kumitė rungtyje 13-14 metų grupė tapo šios rungties čempionu.

Per žingsnį nuo 1 vietos medalio liko praeitų metų kata nugalėtojas M. Katauskas, šiemet jis liko antras. G. Rožytė 13-14 metų amžiaus grupėje kata rungtyje kartu su V.Astašauskaite pateko į stipriausių ketvertuką, Gabrielė užėmė 3, o Vaida 4 vietas. Merginų 10-11 metų kumitė ir kata rungtyse A. Plioplytė užėmė trečias vietas . A.Vilkas vaikinų kumitė rungtyje 10-11 metų grupėje užėmė 3 vietą. Ą.Pečiukaitis 12-13 metų grupėje kata rungtyje užėmė 3 vietą. N. Kižytė merginų 14-15 metų kata rungtyje iškovojo 3 vietą.

Šie trenerio Giedriaus Linarto auklėtinių pasiekti rezultatai garantavo 5 vietą bendroje klubų įskaitoje. Treneris dėkoja visiems savo sportininkams ir klubo kolektyvui už puikius rezultatus: „Geri auklėtinių rezultatai vainikuoja sunkų pasirengimo procesą ir skatina nesustoti toliau siekiant aukštumų karatė sporte“.