Balandžio 6-7 dienomis Vengrijoje - Eger mieste įvyko  III-iasis  SKDUN (Shotokan Karate Do OF Uniten Nations) Europos Shotokan karatė čempionatas ir III-iosios – SKDUN KOHAI Europos taurės varžybos, kuriuose dalyvavo virš 1000 sportininkų iš 27 Pasaulio šalių.

Kartu su kitais Kauno, Šiaulių, Radviliškio ir Mažeikių sportininkais Lietuvą atstovavo ir 8 Garliavos „Budo“ klubo jaunieji karatistai.

Ant 8 aikštelių vyko kata (kova su nematomu varžovu) ir kumitė (laisva kova) rungčių varžybos.

Pirmoji ant tatamio užlipo Meda Katauskaitė, kata rungtyje nurungusi didesnes už save priešininkes ji tapo šios rungties čempione. Tuo pat metu ant kito tatamio kata rungtyje kovojo jos brolis Matas Katauskas. Pelnęs publikos ir kai kurių teisėjų simpatijas Matas kata rungtyje liko 3. Labai stipriai atrodęs Titas Minelga kata rungtyje liko 4, o kumitė užėmė 5-8 vietą. Per žingsnį nuo medalio liko ir tituluočiausia sportininkė Neringa Kižytė, kata rungtyje ji liko 4.

Paskutiniu metu bene didžiausiais konkurentais tampantys Rokas Jadvinskis ir Augustas Vilkas ir Europos čempionate varžėsi tarpusavyje dėl medalio. Kata rungtyje Augustas užėmė 3, o Rokas  4 vietą. Kumitė rungtyje A. Vilkas kartu su Ą. Pečiukaičiu pasidalino 5-8 vietas. Tuo tarpu į sunkesnio svorio kategoriją patekęs R. Jadvinskis liko 2.

Labiausiai čempionate pasisekė Justui Steponkevičiui, jis  kata rungtyje užėmė 3 vietą, o kumitė rungtyje visas 5 kovas „sausu rezultatu“ laimėjęs Justas tapo šios rungties nugalėtojas.

Sportininkus paruošiąs treneris Giedrius Linartas, džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais: „Šis sezonas mums buvo labai įtemptas, iškovojome daug medalių įvairaus rango varžybose. Vengrijoje mes dar kartą įrodėme, kad Garliavoje sportuoja daug gabių vaikų, kurie ateityje gali ir toliau garsinti ne tik Kauno rajono, bet ir Lietuvos vardą.“