www.garliava.lt

ženklas su fonu 1

ženklas su fonu 1

 

 

Kauno rajono savivaldybės seniūnaičių rinkimuose buvo renkami 192 seniūnaičiai 25 seniūnijose. Išrinkti 155. Dešimtyje seniūnijų vyks pakartotiniai rinkimai ir bus išrinkti dar 37 seniūnaičiai:

 

 

 

Akademijos sen. – dviejose seniūnaitijose;

Babtų sen. – šešiose;

Batniavos sen. – trijose;

Domeikavos sen. – šešiose;

Garliavos apyl. sen. – trijose;

Garliavos sen. – vienoje;

Ringaudų sen. – keturiose;

Taurakiemio sen. – vienoje;

Užliedžių sen. – devyniose;

Zapyškio sen. – dviejose.

 

Kauno rajono savivaldybės pakartotiniai seniūnaičių rinkimai vyks dešimtyje seniūnijų, trisdešimt septyniose seniūnaitijose 2019 m. lapkričio 25-28 d. (tvarkaraštis pridedamas).

 

Kandidatų į seniūnaičius registracija prasideda prieš 15 kalendorinių dienų ir baigiasi likus 7 kalendorinėms dienoms iki rinkimų.

 

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

 

Seniūnaičiai renkami gyventojų susirinkime arba gyventojams balsuojant raštu.

 

Pakartotiniai seniūnaičių rinkimai vyks šiose seniūnijose: Akademijos (1-oji ir 2-oji seniūnaitijos), Babtų (Mokyklos, Centro, Daugiabučių, Instituto, Pagynės Šiaurinė, Pagynės Pietinė seniūnaitijos), Batniavos (1-oji, 2-oji ir 4-oji seniūnaitijos), Domeikavos (Plačiosios gatvės, Aukščių gatvės, Neries 2-oji, Kauno gatvės, Radikių-Smiltynų ir Šakių kaimo seniūnaitijos), Garliavos apyl. (Rinkūnų, Jonučių 2-oji ir Teleičių 2-oji seniūnaitijos), Garliavos (3-ioji seniūnaitija), Ringaudų (Kamšos, Tauro, Gėlių ir Pilėnų seniūnaitijos), Taurakiemio (Arlaviškių seniūnaitija), Užliedžių (Kaštonų, Pakaunės, Topolių, Nevėžio, Pienių, Griežlės, Vijūkų šiaurinė ir Vijūkų pietinė seniūnaitijos) ir Zapyškio (Kuro ir Zapyškio seniūnaitijos).

 

Kviečiame aktyviai dalyvauti pakartotiniuose seniūnaičių rinkimuose.