Katechezė

 

Informacija norintiems ruoštis Atgailos ir Eucharistijos bei Sutvirtinimo Sakramentams

 

 

Vaikų ir jaunimo registracija Atgailos ir Eucharistijos bei Sutvirtinimo sakramentams yra baigta.


Sutvirtinamieji renkasi sekmadieniais 11.30 val. bažnyčioje.

 

Rugsėjo 16 d. po 10 val. Šv. Mišių, parapijos namuose įvyko tėvų/globėjų susitikimas, kurių vaikai šiais mokslo metais ruošis Atgailos ir Eucharistijos sakramentams. Pasiruošimo grupių užsiėmimai parapijos namuose prasidėjo nuo spalio 1 d. pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais - 14 ir 15 val.


Ateinantis susitikimas su tėvais, kurių vaikai rengiasi šiais mokslo metais priimti Atgailos ir Eucharistijos sakramentus, vyks sausio 20d. po 10 val. šv. Mišių  (apie 11.15 val.) parapijos namuose.


Suaugusieji (nuo 18 m.) Įkrikščioninimo (Krikšto, Eucharistijos, Sutvirtinimo) sakramentams pradėti ruošti pagal Katechumenato programą. Vilkaviškio vyskupijoje pasiruošimas vyksta Garliavoje, Alytuje ir Marijampolėje. Norintys ruoštis sakramentams ir trokštantys sustiprinti savo tikėjimą kviečiami dalyvauti ALFA kurse antradieniais 19 val. parapijos namuose.

 

Registruotis ruošimuisi sakramentams mūsų parapijoje galite pas parapijos referentę Ramunę Kuprienę, tel. nr. 861588600, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai