www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image


 
 
 
 
 
 Jau vienuoliktą kartą Garliavos miestas sukvietė savo verslininkus į tradicinį padėkos vakarą „Ačiū, kad Tu esi“. Šventiškai persimainiusiame Garliavos sporto centrą rinkosi ne tik sėkmingą, veržlų, konkurencingą, bet ir socialiai atsakingą, bendruomeniškumą puoselėjantį verslą vykdančių bendrovių vadovai, darbuotojai.

 

 

 

 

 

                                                        Iš 3,3 tūkstančių Kauno rajone registruotų ūkio subjektų žymi dalis – daugiau kaip 400, veikia būtent Garliavoje. Tai veiklių ir verslių žmonių kraštas, kur klesti prekyba, paslaugos, gamyba, statybos ir transporto bei sandėliavimo verslo rūšys. Apie tai, kad Garliavos ir jos apylinkių verslininkų kuriama didžiulė pridėtinė vertė įnešą svarų indėlį ir į savivaldybės biudžetą, kuria darbo vietas ir mažina socialinę atskirtį, kalbėjo verslininkų pasveikinti atvykęs Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. „Ačiū jums visiems: tiek stambių įmonių vadovams, kurių dėka galime pasidžiaugti geresnėmis biudžeto pajamomis, tiek smulkiesiems verslininkams, nedidelėms bendrovėms. Ar ne nuostabu, kai buvęs samdomas darbuotojas ryžtasi imtis asmeninės atsakomybės ir sukuria darbo vietą sau, o po to duoda darbo ir kitiems?“, – sakė rajono vadovas. V. Makūno įsitikinimu, Savivaldybė, verslas ir vietos bendruomenė turi stiprinti partnerystę, kurios vaisiai – geresnis, jaukesnis, turiningesnis visų Kauno rajono žmonių gyvenimas.

 

 Atiduoti pagarbą verslininkams taip pat atvyko Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Makarevičius, naujai išrinktas Seimo narys Antanas Nesteckis, rajono Tarybos nariai, įvairių seniūnijų seniūnai.

 

Kaip ir kasmet Garliavos seniūnija paskelbė tas bendroves, kurios labiausiai prisidėjo prie miesto gražėjimo, jo švenčių organizavimo, už sklandų ir vaisingą bendradarbiavimą dėkojo socialiniams partneriams – mokykloms, darželiams, viešosioms įstaigoms. „Šiandien dėkojame įmonėms, rodančioms gražų pavyzdį, kaip reikia dirbti, kurti ir kaip tuo pasidalinti su kitais“, – sakė Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė. Didžiaisiais Garliavos seniūnijos rėmėjais buvo pripažintos įmonės „Patikima linija“, „Garlita“, „Baltijos polistirenas“, „Transrifus“, o pagrindinių rėmėjų titulas teko bendrovėms „Detalita“, „Požeminių linijų statyba“, Garliavos mechanikos gamykla, „Požeminės linijos“.

 

 Pakilią vakaro nuotaiką kūrė dainininkas Merūnas Vitulskis, šokėjai Sandra Kniazevičiūtė ir Gediminas Grigonis. O kad Garliava ir pati yra dainingų, muzikalių gyventojų kraštas, paliudijo visas būrys talentingų garliaviškių: scenoje akordeonu grojo tarptautinių konkursų laureatė Domantė Vabuolaitė, saksofonu ir klavišiniais džiazo kūrinį atliko jaunieji Garliavos meno mokyklos auklėtiniai Augustinas Jurgaitis ir Dovydas Mikalauskas. Ir ne tik jie: ant scenos su gitara rankose savo kūrybos dainas atliko vienas iš vakaro svečių – gėlininkas Vladas Karpavičius, kurio gėlėmis puoštos Garliavos gatvės, o linksmą dainą sutrenkė vokalinis-instrumentinis Juozo Lukšos mokyklos vyrukų ansamblis su direktoriumi Vidmantu Vitkausku priešaky.

 

 

 

KRS inf.