www.garliava.lt

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Šeštadienį, vasario 19 dieną, Kauno rajono HC GARLIAVA- SM rankininkės nugalėjo Panevėžio KKSC- Silmeka komandą 28:19 (11:6). Garliavos rankininkės pirmavo nuo pat rungtynių pradžios ir iškovojo įtikinamą pergalę, nepalikdamos jokių vilčių viešnioms iš Panevėžio. Rezultatyviausiai žaidė Reda Rokutė pelniusi 7 įvarčius, Daiva Būtėnaitė ir Indrė Mockevičiūtė pelnė po 5, Aistė Jonelytė 4, Deimantė Bagdonaitė ir Monika Kairytė po 3, Aura Andriušytė 1. Panevėžio komandoje rezultatyviausia buvo Aistė Košečkinaitė pelniusi 5 įvarčius.

Po rungtynių kalbinome Garliavos komandos trenerę Ritą Urnikienę ir klausėme, kaip ji vertina šias rungtynes: „Nors Panevėžys ir pirmoje čempionato vietoje, merginų tai neišgąsdino. Jos jau įrodė, kad gali laimėti prieš panevėžietes žaisdamos LRT taurės finale. Ir šiose rungtynėse merginos buvo nusiteikusios jau nuo pirmų minučių kovoti ir laimėti. Visas rungtynes  iniciatyvą laikė savo rankose ir užtikrintai laimėjo.“

 

 

Kalbinome ir komandos kapitonę Gintarę Onusaitytę: „Manau, kad jaunosios mūsų komandos žaidėjos Reda Rokutė ir Monika Kairytė, po laimėtų LRT taurės rungtynių įgavo daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, ką ir parodė rungtynėse su Panevėžiu. Mūsų komanda nuo pat pradžių pirmavo, ir nesuteikė galimybių priešininkėms įsiveržti į priekį. Manau, kad komandai labai padėjo  vartininkė. Taip pat džiugina po ilgos pertraukos po traumos atsigaunančios Aistės Jonelytės kovingas žaidimas.“

Po šio susitikimo Garliavos komanda vis dar lieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Pirmauja Vilniaus Eastcon AG-Vilniaus kolegija, antrojoje pozicijoje - Panevėžio KKSC-Silmeka.

 

Turnyro lentelė:
1.Vilniaus Eastcon AG-Vilniaus kolegija             33tšk.
2. Panevėžio KKSC-Silmeka                                31tšk.
3. Kauno rajono HC Garliava-SM                        30tšk.
4. Vilniaus VPU Šviesa-Eglė                                24tšk.
5. Šiaulių HC Gaivineta-Saulė                              11tšk.
6. Kauno ACME-Žalgiris                                       8tšk.
7. Utenos KKSC                                                     5tšk.

 

Kiti savaitgalio rungtynių rezultatai:
Šiaulių HC Gaivineta-Saulė - Vilniaus VPU Šviesa-Eglė  21:34(11:18)
Vilniaus Eastcon AG-Vilniaus kolegija - Kauno ACME-Žalgiris   34:31(17:15)
Vilniaus VPU Šviesa-Eglė - Utenos KKSC  27:22(14:09)                                   
Panevėžio KKSC-Silmeka - Vilniaus Eastcon AG -Vilniaus kolegija 27:28(16:11)

                                                                          
Kitas Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynes HC GARLIAVA- SM žais kovo 12 ir 13 dienomis.