Kovo 10 d. Jonavos sporto centre vyko Lietuvos aerobinės gimnastikos pereinamosios lygos čempionatas. Dėl geriausiųjų vardo čempionate skirtingo amžiaus grupėse ir rungtyse savo jėgas išbandė 220 aerobinės gimnastikos sportininkų ne tik iš Kauno rajono ir miesto, bet ir Vilniaus, Panevėžio, Jonavos, Molėtų bei Lazdijų.

Amžiaus grupėje iki 9 m. mergaičių vieneto rungtyje Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos atstovė Vaiva Lukoševičiūtė iškovojo antrąją vietą (trenerė Laura Kimantienė). Šioje amžiaus kategorijoje mišrių porų rungtyje pirmąją vieta džiaugėsi ir jaunieji sportininkai Kotryna Baranauskaitė ir Arijus Kimantas, atstovaujantys Aleksandro Stulginskio universiteto sporto klubą „Pilėnai“ (trenerė Roma Aleksandravičienė). Trejeto rungtyje nepralenkiamos buvo Skaistė Kveškevičiūtė, Rasa Žarnauskaitė ir Liepa Kučinskaitė, o antrąja vieta džiaugėsi Gabija Graužinytė, Simona Ivanauskaitė ir Deivina Karūnaitytė iš Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos.

12–14 metų amžiaus grupėje Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos šešetas – Ugnė Janonytė, Edmantė Gilytė, Raminta Kveškevičiūtė, Augustė Čičinskaitė, Gabrielė Litvinaitė, Adrijana Bernatonytė – iškovojo trečiąją vietą.

15–17 m. amžiaus grupėje Garliavos Juozo Lukšos gimnazistės – Jorinta Voropajeva, Irma Švedaitytė, Emilija Sucilaitė – trejeto rungtyje iškovojo pirmąją vietą (trenerė Sandra Dambrauskaitė), o Jonučių vidurinės mokyklos šešetas – Gabija Grigonytė, Raminta Litvinaitė, Emilie Bukšnaitis, Vilmantė Zutkytė, Akvilė Šiugždaitė ir Dovilė Keršytė – užėmė antrąją vietą.

18 metų ir vyresnių sportininkų vieneto rungtyje nepralenkiama buvo Indrė Karaliūtė, atstovaujanti Garliavos Juozo Lukšos gimnaziją. Trejeto rungtyje pirmąją vietą užėmė Kulautuvos vidurinės mokyklos sportininkės – Ugnė Jakubauskaitė, Dovilė Zakarauskaitė ir Indrė Zakarauskaitė (trenerė Odeta Burneikienė).